Logo ags 92, s. r. o.

Shift Leader skladu - Senica

ags 92, s. r. o.

Miesto práce
Továrenská, Senica
Termín nástupu
čo najskôr
Od 1 000 EUR/mesiacZákladná mzda 1.000 EUR brutto + variabilná zložka 300 EUR brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Teraz hľadáme novú posilu - zodpovednú, pracovitú a spoľahlivú kolegyňu či kolegu, ktorý/á nám pomôže s vedením tímu skladníkov v našom sklade v Senici.

Máte skúsenosť s riadením, motivovaním a rozvojom tímu?
Ste zodpovedný/á a dokážete dodržať sľúbené termíny?
Viete sa nad vecami obyčajne zamyslieť – používate sedliacky rozum?

Ak áno, potom hľadáme práve Vás! :)

Čo vás u nás čaká?
• Riadenie, organizovanie a kontrola kvality vykonávanej práce skladníkov na smene
• Zodpovednosť za včasné odovzdávanie podkladov vedeniu skladu (potrebné pre spracovanie plánu smein)
• Prideľovanie a organizovanie práce podriadeným podľa schopností jednotlivých skladníkov
• Kontrola dodržiavanie pracovnej doby podľa rozpisu smien
• Zodpovednosť za kontrolu a dodržovanie pravidiel BOZP a PO
• Motivácia svojich podriadených a rozvoj tímu skladníkov
• Zodpovednosť za včasnú a bezchybnú prípravu zakaziek pre zákazníkov
• Zodpovednosť za riadne a pravidelné vykonávanie inventúr
• Zodpovednosť za čistotu a poriadok v sklade

Čo od vás očakávame?
• Skúsenosť s riadením tímu min. 5 rokov
• Spoľahlivosť, pracovitosť a starostlivosť
• Počítačovú gramotnosť - Word, Excel, Outlook
• Pracujeme v programe Money S5 – znalost výhodou, nie podmienkou
• Máte tímového ducha, ale dokážete konať aj samostatne
• Ste typ, ktorého práca vždy bavila, baví a baviť bude
• Máte zmysel pre zodpovednosť a dodržiavanie termínov
• Znalosť anglického jazyka je výhodou, ale nie je potrebný

Čo vám na oplátku môžeme ponúknuť?
• Prácu, veľa práce v mladom a dynamickom kolektíve :)
• Priateľský a otvorený prístup
• Príspevok na stravovanie, na dovolenku, zľavu na predávaný sortiment
• Byť súčasťou tímu – jednotky na trhu ČR a SR v krásnom obore dojčenského sortimentu a materstvo
• Príjemné pracovné prostredie v sklade v Senici

A kedy k nám môžete naskočiť? Čím skôr, tým lepšie :)

Zaujala vás naša ponuka? Dajte nám o sebe vedieť!

Pošlite nám:
Prečo si myslíte, že sa k nám hodíte :)
Nezabudnite tiež pripojiť svoje CV.
Následne vás budeme kontaktovať e-mailom alebo telefonicky o ďalšom postupe výberového konania :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Vedenie tímu - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý

Sme skupina ags92 s.r.o., a sme hrdí, že môžeme byť súčasťou najkrajších chvíľ v živote rodičov.

Kto sme?

Sme najväčší distribútor a predajca svetových značiek dojčenského sortimentu na českom, slovenskom, poľskom a maďarskom trhu.

Distribuujeme značky ako Philips AVENT, Chicco, Kinderkraft, Skip Hop a okrem distribúcie vyrábame a rozvíjame aj našu vlastnú značku Petite&Mars.

Vlastníme sieť maloobchodných predajní Feedo, ktoré ponúkajú široký sortiment dojčenského tovaru. Tieto predajne sú úzko prepojené s našimi internetovými obchodmi, ako sú www.feedo.cz, www.feedo.sk, www.feedo.hu a www.predeti.sk, ktoré sú najväčšími špecializovanými obchodmi v oblasti detského tovaru v Čechách, na Slovensku a Maďarsku.

V ags92 nás je cca 220 v 4 krajinách s centrálnym skladom o rozlohe 11 500 m2 skladovej plochy. Máme majiteľov, ktorí sa priamo podieľajú na rozhodovaní o stratégii vedenia firmy, čo nám dovoľuje sa rozhodnúť rýchlo a následne rýchlo realizovať dôležité zmeny.

www.ags92.com

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Dočekalová
E-mail: poslať životopis
ID: 4821223  Dátum zverejnenia: 2.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac