Lektor anglického jazyka pre deti

All for kids

Miesto práce
Hasičská, Trenčín
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
1.9.2024
Mzdové podmienky (brutto)
10 - 15 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výučba anglického jazyka pre deti a mládež do 19 rokov špeciálnou metódou Helen Doron s maximálnym počtom 8 detí v skupine.

Ponúkaný rozsah práce: 2 až 3 dni v týždni, v čase od 14:30 hod., 2 - 3 vyuč. hodiny denne.
Je potrebné, aby záujemca absolvoval päťdňové, základné odborné školenie v metodológii Helen Doron English v Bratislave, po absolvovaní ktorého získa certifikát s medzinárodnou platnosťou.
Termíny školenia: od 25.7.2024, alebo od 30.7.2024, alebo od 4.8.2024.
Bližšie informácie o spoločnosti nájdete na www.helendoron.sk

  • medzinárodne platné školenie
  • flexibilný pracovný čas
  • celožitotné vzdelávanie
  • široký výber učebných pomôcok a materiálov
  • vlastný učebný systém
  • práca v malom priateľskom kolektíve v príjemnom prostredí

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

25.6.2024 (ostáva ešte 24 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre kreatívnu osobu s pozitívnym prístupom a chuťou vzdelávať sa. Práca s deťmi vyžaduje trpezlivosť a zodpovednosť.

Helen Doron English je medzinárodná sieť výučby angličtiny. Kurzy Helen Doron English sú vytvorené podľa jedinečnej a ucelenej metódy materinského jazyka.
Túto uznávanú a osvedčenú metódu ranej výučby anglického jazyka pre deti od 3 mesiacov do 19 rokov vyvinula britská lingvistka a pedagogička Helen Doron. Podľa jej konceptu sa už vyše 30 rokov učí niekoľko sto tisíc batoliat a detí vo vyše 30-tich krajinách sveta. Výučba ich baví a je nesmierne úspešná.

Kontakt

ID: 4832568  Dátum zverejnenia: 17.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 10 EUR/hod.