Inštruktor sociálnej rehabilitácie

DOM SENIOROV Tatranská Štrba, n.o.

Miesto práce
Horská 76/28, Štrba
Termín nástupu
ihneď
Od 950 EUR/mesiacplatové podmienky budú dohodnuté na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktivizácia klientov (vykonávanie individuálnej/skupinovej práce s klientmi zariadenia).
Vykonávanie nácviku, výučby  a rozvoja jednotlivých zručností sociálnej rehabilitácie.

Zabezpečovanie vykonávania pohybovej a mentálnej aktivizácie klienta .​

​Realizácia pracovnej terapie / ergoterapie, sociálnej rehabilitácie, zabezpečovanie výkonu terapeutických postupov u klienta, ako napríklad muzikoterapia, arteterapia, a /.​

Vedenie administratívnej dokumentácie.

Poskytovanie odbornej pomoci v spolupráci s klientom.
Tvorba, realizácia a vyhodnocovanie individuálnych plánov prijímateľov sociálnej služby.

- bonusy/prémie,
- stravovanie v zariadení zdarma,
- teambuildingové aktivity.

- nutnou podmienkou je vzdelanie v oblasti sociálnej práce, alebo úspešné absolvovanie kurzu inštruktora sociálnej rehabilitácie v rozsahu 150 hodín
Svoje životopisy a žiadosti zasielajte na emailovú adresu [email protected]. V prípade bližších informácií alebo dohodnutia termínu pohovoru nás kontaktujte na t.č. 0904413414.
Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú kritéria na danú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Sociálna práca / Sociálna pedagogika / Špeciálna pedagogika

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Prax na pozícii/v oblasti

sociálny pracovník v zariadení sociálnych služieb

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť
Tvorivosť, kreativita
Samostatnosť
Schopnosť spolupracovať v tíme
Sebaovládanie
Trpezlivosť
Proaktívnosť
Empatia
Znalosť IS Cygnus – výhodou
Ergoterapeutický kurz - výhodou

DOM SENIOROV Tatranská Štrba*** je nadštandardné zariadenie sociálnych služieb pod Vysokými Tatrami poskytujúce dlhodobý i krátkodobý pobyt s komplexnou starostlivosťou pre aktívnych seniorov, ako aj pre ľudí odkázaných na stálu opatrovateľskú pomoc.
Zariadenie je držiteľom licencie na prevádzku agentúry domácej ošetrovateľskej starostlivosti - ADOS.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 3934760  Dátum zverejnenia: 17.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac