Konzultant verejné obstarávanie EÚ fondov

EUFC SK s. r. o.

Miesto práce
Kalnická cesta 8, Levice
Termín nástupu
01.09.2024
Od 1 500 EUR/mesiacZákladná mzda od 1500 Eur, konečná suma závisí od znalostí a skúseností vybraného kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce pre pozíciu Konzultant verejné obstarávanie EÚ fondov:

  • Zabezpečovanie kompletného procesu verejného obstarávania vrátane administratívnych a metodických úkonov a komunikácie s verejným obstarávateľom
  • Príprava a aktualizácia dokumentov a podkladov do tendrov v súlade so zákonom o VO
  • Komunikácia a vysvetľovanie ponúk v rámci verejného obstarávania
  • Znalosť kontraktačných systémov JOSEPHINE, PROEBIZ, EKS a pod.
  • Sledovanie noviniek a legislatívnych zmien v oblasti verejného obstarávania a účasť na súvisiacich vzdelávacích aktivitách
  • Kontrola a pripomienkovanie zmluvnej dokumentácie a príprava dodatkov k zmluvám v zmysle zákona o VO
  • Orientácia v oblasti štrukturálnych fondov EÚ a zodpovednosť za kontrolu dokumentov súťaže, proces a ukončenie  obstarávania v súlade s platnou legislatívou

Naše očakávania od uchádzačov:

  • Orientácia v zákone o verejnom obstarávaní a súvisiacich vyhláškach
  • Praktické skúsenosti s realizáciou nadlimitných verejných súťaží pri zákazkách pre tovary a služby
  • Znalosť riadiacej dokumentácie súvisiacej s procesmi verejného obstarávania projektov financovaných z EŠIF, Modernizačného fondu a Plánu obnovy a odolnosti
  • Schopnosť vidieť veci v súvislostiach
  • Odolnosť voči stresu z termínov (tendre VO)
  • Praktická skúsenosť s prípravou žiadostí o vysvetlenie, žiadostí o nápravu, či podávaní námietok v zmysle revíznych postupov

Príklady typickej náplne práce na pozíciu Konzultant verejné obstarávanie EÚ fondov:

  • Príprava a zabezpečenie celého procesu  obstarávania, vrátane získavania ponúk a komunikácie s dodávateľmi
  • Kontrola a správa zmluvnej dokumentácie súvisiacej s verejným obstarávaním
  • Príprava a aktualizácia podkladov pre obstarávanie v rámci EŠIF, Modernizačného fondu a Plánu obnovy a odolnosti

  • Flexibilný pracovný čas a home-office
  • Platené školenia a workshopy
  • Priateľský tím a rodinná atmosféra
  • Práca v rýchlo sa rozvíjajúcej spoločnosti
  • Zaujímavé projekty a cenné skúsenosti
  • Pravidelný Teambuilding
  • ​Neobmedzený prísun kávy, čaju a vody v našej kuchynke​

Do nášho tímu projektových manažérov hľadáme obstarávateľa so skúsenosťami najmä v oblasti EŠIF, Modernizačného Fondu, Plánu obnovy a odolnosti a PRV.
Možnosť výberu pracovného miesta na pobočke v Nitre.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2024 (ostáva ešte 91 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske , energetické, ekonomické, právnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Strojopis - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook Express - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prehľad v problematike EÚ fondov a legislatívy, Modernizačný fond, Plán obnovy a odolnosti, Program Slovensko, PRV

Hľadanie krízových riešení samostatne a proaktívne

Odolnosť voči stresu, precíznosť  a flexibilita v čase

Výhodou sú skúsenosti s verejným obstarávaním a znalosť angličtiny

Hľadáme ambicióznych ľudí, ktorí majú chuť sa učiť a rásť.

EUFC SK s.r.o. dlhodobo buduje koncept konzultačnej a poradenskej spoločnosti na najvyššej úrovni so štandardizovanými procesmi, sofistikovanými riešeniami a kvalitnými expertmi v danom segmente.
EUFC SK s.r.o. poskytuje komplexné poradenstvo v oblasti projektového financovania so zameraním na čerpanie grantov z Európskej únie.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Renáta Régiová
E-mail: poslať životopis
ID: 4833114  Dátum zverejnenia: 17.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac