Údržbár-inštalatér (údržba budov, technic. zariadení, areálu kúpeľov)

KÚPELE SLIAČ a.s.

Miesto práce
Sliač
Termín nástupu
jún 2024
Od 861 EUR/mesiack základnej mzde prináležia mzdové zvýhodnenia v zmysle ZP (sviatok, soboty, nedele, pohotovosti a pod.). Priemerný mesačný plat údržbára je na úrovni: 900 - 1100,- eur brutto.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o technickú prevádzku Kúpeľného domu a Kúpeľného Hotela Palace a areálu KÚPELE SLIAČ a.s.
Pravidelná kontrola stavu technických zariadení, opravy a údržba zariadení ako:
- oprava a výmena poškodených častí nábytku, vodoinštalačného materiálu,
- montáž a demontáž svietidiel, vypálených žiaroviek, vodovodných batérií, kľučiek a pod.,
- kladenie zámkovej dlažby, linolea, drevenej podlahy, laminát. parkiet, dlaždíc, obkladov.
- kontrola kúrenia, vzduchotechniky a bazénov, výmena vody v bazénoch, čistenie bazéna, filtrov bazéna, dopĺňanie chlóru podľa potreby,
- pravidelná kontrola tlakových nádob / funkčnosť armatúr/, pravidelná kontrola pramennej komory, odkaľovanie plynovej nádrže, kontrola kompresora / hladiny oleja /, starostlivosť o čistotu v pramennej komore. Udržiavanie všetkých armatúr v dobrom technickom stave. Kontrola akumulácie min. vody, odkaľovanie nádrže a udržiavanie armatúry v dobrom technickom stave,
- výmena poškodeného vodovodného potrubia, umývadiel, toaliet, sprchových kútov, vaní atď.,
- maliarske, murárske a stavebné práce podľa potreby,
- pravidelné vykonávanie požiarnej kontroly.

Prac.doba: Po - Ne, ranné zmeny: 6:00 - 14:00, poobedné zmeny: 14:00 - 22:00 h.

Príležitosť spolupodieľať sa na napĺňaní vízie revitalizácie Kúpeľov Sliač.
Možnosť využitia procedúr, zdarma vstupy na letné termálne kúpalisko priamo v areáli.
Prenájom priestorov Spoločenskej Dvorany pre usporiadaní rodinnej oslavy zdarma.
Zamestnanecké zľavy na vybraný sortiment nápojov v našich gastro prevádzkach.
Vlastná jedáleň pre zamestnancov, doplatok zamestnanca obed/1 €.
Angažovaný, priateľský a ústretový kolektív.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem o prácu u nás. Vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požadovanú kvalifikáciu, skúsenosti a prax budeme kontaktovať telefonicky a pozývať na osobný pohovor.

Zaslaním svojho životopisu dávate zároveň našej spoločnosti svoj súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v zmysle § 5 písm. a) a v zmysle § 14 zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov pre účely súvisiace s výberovým konaním na pozíciu, o ktorú sa uchádzate.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.6.2024 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

inštalatér, vodár

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

údržba budov

Počet rokov praxe

3

- manuálna zručnosť, všestrannosť (domáci kutil),
- skúsenosti s vodoinštalatérskymi prácami ,
- kuričský preukaz výhodou,
- ochota vykonávať všestranné činnosti podľa aktuálnej potreby,
- pracovitosť, spoľahlivosť, zodpovednosť, ochota učiť sa, samostatnosť, tímovosť.

KÚPELE SLIAČ a.s. sú liečebné kúpele s viac ako 200 ročnou tradíciou zamerané na liečbu srdcovo-cievnych chorôb, chorôb pohybového ústrojenstva, onkologických chorôb ako aj liečbu post-covid syndrómu. Sú známe a vyhľadávané vďaka mimoriadnym účinkom liečivej minerálnej vody s unikátnym zložením jedinečným svojho druhu vo svete. Izotermická teplota 33°C a vysoký obsah CO₂ umožňuje vykonávanie procedúr bez umelého zásahu. Klienti kúpeľov okrem liečivých účinkov termálnej vody oceňujú vysoko profesionálny a ľudský prístup zdravotníckeho personálu ako aj nádherný areál kúpeľného parku, ktorý je spoločne s viacerými impozantnými budovami v areáli zaradený medzi národné kultúrne pamiatky Slovenska.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Silvia Halvelandová
Tel.: +421907093140
E-mail: poslať životopis
ID: 4821214  Dátum zverejnenia: 2.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 861 EUR/mesiac