Можливість для людей з України

Architekti hľadajú office managera/ku!

Matching s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
ASAP / Dohodou
Od 1 200 EUR/mesiacna výške mzdy sa vzájomne dohodneme + záleží od Tvojich doterajších skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, architektonický ateliér BEEF so sídlom v Starom meste, hľadáme univerzálneho superhrdinu, ktorý bude schopný prekonať všetky výzvy dňa! :)

• Staneš sa podporou pre všetkých kolegov, za čo Ti ponúkame prácu v menšom, ústretovom, kreatívnom prostredí s dobrými vzťahmi.

• Keď architekti zistia, že majú týždeň na dokončenie projektu, stávaš sa majstrom organizácie a zabezpečíš, aby každý mal všetko, čo potrebuje, aby práca bola hotová včas.

• Budeš mať na starosti nielen kancelárske objednávky, ale aj zabezpečovanie všetkých tých vecí, ktoré ostatní nevidia, no sú neoddeliteľnou súčasťou nášho pracovného života. (napr. príprava podkladov pre externú účtovnú spoločnosť, informačné stretnutia s dodávateľmi, kuriéri a i.)

• Ak budeš chcieť môžeš sa stať našim strategickým mozgom pri organizovaní firemných akcií a žúrov.

• Potrebovali by sme ťa na cca 6 hodín denne

NA ČO SA MÔŽEŠ TEŠIŤ:

  • Stabilná a rozmanitá práca v priateľskom prostredí a v peknom ofise v centre mesta
  • Práca vo firme ktorá robí kvalitnú architektúru a pekné projekty
  • Hodnotovo orientovaná firemná kultúra, ktorá poskytuje priestor pre vlastné nápady
  • Férové jednanie a možnosť práce na čiastočnú formu úväzku ( 6 hodín)

Ak Ťa naša ponuka zaujala, neváhaj a pošli nám Tvoj životopis! Radi Ti priblížime viac detailov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Architektúra a inžinierske činnosti

Naším klientom je úspešný architektonický ateliér v centre Bratislavy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

KOHO HĽADÁME?

• Máš schopnosť prevziať zodpovednosť a nebojíš sa improvizácie​

• Dá sa na teba spoľahnúť a bez problémov zvládaš spravovať viacero úloh naraz

• Máš rád/a prácu s ľuďmi, nechýba ti sedliacky rozum, zmysel pre poriadok a systém

​​• Si tímový hráč, vieš vytvárať a rozvíjať vzťahy, ale aj pracovať samostatne​
• Ako medzinárodný tím hľadáme niekoho, kto sa dokáže bez problémov dohovoriť anglicky

Matching je personálno – poradenská spoločnosť, ktorá sa orientuje na služby v oblasti recruitmentu a headhuntingu. Pre spoločnosti sme partnerom pri vyhľadávaní a rozvíjaní zamestnancov. Pre uchádzačov sme mentorom ich úspešného uplatnenia na trhu práce a ďalšieho kariérneho napredovania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Hvizdová
Tel.: +421917833039
E-mail: poslať životopis
ID: 4820718  Dátum zverejnenia: 2.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac