Reagujte bez životopisu
Logo Reštaurácia Mária Henrieta

Kuchár/Kuchárka

Reštaurácia Mária Henrieta

Miesto práce
MEDOLANDIA, Hlavná, Dolná Krupá
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 500 EUR/mesiac+ osobné ohodnotenie v závislosti od skúseností a zručností kandidáta, príplatky za prácu cez víkendy a sviatky + ostatné dohody na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zodpovednosť za celkový chod kuchyne a kvalitu jedál
​• Presné dodržiavanie receptúr podľa nastaveného konceptu
​• Kontrola skladových zásob a ekonomické narábanie so surovinami
• Dodržiavanie natavených štandardov a HACCP noriem

​• Tvorba sezónnych jedálnych lístkov a slávnostných menu vrátane receptúr​

• Pracovná doba: krátky a dlhý týždeň do 20:00 (sobota 21:00), voľné pondelky

​• Výhodné finančné ohodnotenie, mesačné bonusy,
​• Možnosť osobnostného a kariérneho rastu
​• Práca v jedinečnom prostredí zážitkového areálu Medolandia​

• Priateľský kolektív

Informácie o výberovom konaní

Budú upresnené na pohovore

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

16.6.2024 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Gastro/Hoteliérstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

​• Záujem o najnovšie gastronomické trendy
​• Znalosť z oblasti tvorby jedálneho lístka
​• Tímový hráč s nadšením pre prácu v gastronómii​

Spoločnosť APIMED otvorila v r. 2019 jedinečný zážitkový areál MEDOLANDIA – svet medu, medoviny a vône ruží so zameraním na agroturistiku a oddych. Súčasťou areálu je reštaurácia Mária Henrieta ponúkajúca špeciality slovenskej kuchyne s bohatým využitím medových produktov a unikátne degustačno prezentačné priestory určené pre rodinné oslavy, firemné školenia a konferencie. V areáli sa nachádza Rozárium s 2500 vzácnymi a historickými ružami. Charizmatická reštaurácia, pomenovaná podľa inšpiratívnej šľachtičnej Márie Henriete Chotekovej prezývanej ružová grófka je vsadená do historických 200 - ročných priestorov.
www.medolandia.com

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

ID: 4826210  Dátum zverejnenia: 17.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac