Reagujte bez životopisu

Zdravotná sestra

Senires n. o.

Miesto práce
Poprad
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiacosobný príplatok po skúšobnej dobe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • odborné pracovné činnosti pri ošetrovateľskej starostlivosti v jednotlivých fázach ošetrovateľského procesu pri uspokojovaní potrieb prijímateľov v zariadení sociálnej služby
  • odborné spracúvanie agendy zdravotníckych výkonov za poskytnutú zdravotnú starostlivosť
  • podávanie predpísaných liekov v optimálnom čase
  • spolupráca s rodinou prijímateľa sociálnej služby
  • starostlivosť o pohybový režim
  • práca so softvérom SAZA
  • pracovná doba od 06.00-14.00 hod

Informácie o výberovom konaní

žiadosť o prijatie do zamestnania, profesijný životopis,
kópie o dosiahnutom vzdelaní, čestné vyhlásenie o zdravotnej spôsobilosti, súhlas so spracovaním osobných údajov podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane, osobných údajov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

17.6.2024 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotná sestra

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

  • schopnosť organizovať a komunikovať (jednanie s ľuďmi)
  • schopnosť pracovať v kolektíve
  • schopnosť aktívne reagovať a riešiť problémy
  • samostatnosť, zodpovednosť a dôslednosť, čestnosť, svedomitosť

Objavte viac na : https://www.aurelclinic.sk/

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

ID: 4832707  Dátum zverejnenia: 17.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac