Reagujte bez životopisu
Logo Správa telovýchovných a rekreačných zariadení hlavného mesta Slovenskej republiky Bratislavy

Plavčík / plavčíčka na letnom kúpalisku v Bratislave

Správa telovýchovných a rekreačných zariadení hlavného mesta Slovenskej republiky Bratislavy

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
1.6.2024, resp. podľa dohody
8 EUR/hod.+ príplatky podľa zákona (sobota, nedeľa, sviatok)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

plavčík / plavčíčka na letných kúpaliskách v Bratislave - LK Delfín, LK Tehelné pole, LK Lamač, LK Rosnička, LK Rača, LK Krasňany a LK Mičurín:

- kontroluje a vykonáva dozor nad kúpajúcimi sa osobami - preventívna a záchranárska činnosť,

- zachraňuje topiacich sa, poskytuje prvú pomoc pri úrazoch, poraneniach alebo nevoľnostiach návštevníkov prevádzky,

- dohliada na dodržiavanie prevádzkového poriadku, opatrení a predpisov BOZP návštevníkmi prevádzok letných kúpalísk

- vykonáva čistenie bazénov, okolia bazénov pred spustením prevádzky, ako aj počas nej, zabezpečuje udržiavanie čistoty,

- vykonáva odbery vzoriek pre kontrolu kvality vody v bazénoch.

Informácie o výberovom konaní

Ak preferujete konkrétne kúpalisko, napíšte nám ho.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

- požadovaný vek - dovŕšených 18 rokov

- plavecké schopnosti

- kurz prvej pomoci a preukaz vodného záchranára minimálne kategórie bazény do 130 cm alebo kategórie "bronz"
(STARZ ponúka možnosť absolvovania kurzu na náklady organizácie ukončený vystavením medzinárodne platného preukazu vodného záchranára /akceptovaný v EU, USA/, ktorý sa uskutoční koncom mája a začiatkom júna  2024 v Bratislave)

Správa telovýchovných a rekreačných zariadení hlavného mesta Slovenskej republiky Bratislavy (STaRZ) vznikla 1. januára 1979 ako rozpočtová mestská organizácia. S účinnosťou od 1.januára 2007 je STaRZ príspevková organizácia.
STaRZ vytvára podmienky pre rozvoj záujmovej telovýchovnej, športovej a rekreačnej činnosti. Vytvára podmienky pre zvyšovanie fyzickej a psychickej odolnosti a zdravý spôsob života obyvateľov a návštevníkov hlavného mesta SR Bratislavy.
V rámci svojho poslania a predmetu činnosti plní STaRZ najmä tieto úlohy:
- spravuje a zabezpečuje prevádzku mestských telovýchovných, rekreačných a športových zariadení a objektov,
- organizuje športové a športovo-kultúrne podujatia,
- zabezpečuje poskytovanie telovýchovných služieb v spravovaných telovýchovných a športových zariadeniach,
- zabezpečuje využívanie telovýchovných, rekreačných a športových zariadení formou krátkodobého prenájmu na športovú činnosť.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Vavreková
E-mail: poslať životopis
ID: 4829611  Dátum zverejnenia: 15.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 8 EUR/hod.