Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Pracovná pozícia - montážnik. Mzda až do 1940€ mesačne - s možnými výplatami 2krát do mesiaca a nástupom ihneď. Nástupné vreckové až 360 €.

Trade Job družstvo

Miesto práce
Trenčín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
IHNEĎ
Mzdové podmienky (brutto)
1 475 - 1 940 EUR/mesiac+ príspevok na dopravu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Pracuješ v nadnárodnej spoločnosti, ktorá sa zaoberá montážou brzdových strmeňov do automobilov renomovaných značiek.
  • Typický deň na pozícii montážnika zahŕňa obsluhu výrobných strojov, osádzanie a montáž brzdových platničiek a klipov, vizuálnu kontrolu kvality hotových produktov a manipuláciu s bremenami.
  • Táto pozícia je vhodnejšia pre mužov a zaučíme ťa, takže prax nie je nutná.
  • Miesto výkonu práce je v Trenčíne.
  • Pracuješ na 3 alebo 4 zmeny a máš možnosť pracovať aj na nadčas.
  • Strojárske vzdelanie je výhodou rovnako ako prax v strojárskom alebo automobilovom priemysle.
  • Okrem toho Ti ponúkame možnosť výplaty 2krát do mesiaca a až 250 eur nástupného vreckového.

Mzda:
od 7,50 - 11,00 €/hod - sazby podľa praxe
+ bonus za dochádzku
+ rôzne benefity

+ nástupné vreckové

ZÁLOHY MOŽNÉ KAŽDÝ TÝŽDEŇ!!
Práca možná na pracovný pomer aj na živnosť.

  • Garantujeme ti vyplácanie mzdy v dohodnutom termíne.
  • V našej firme sa každý zamestnanec cíti individuálne spracovaný a ocenený.
  • Poskytneme ti týždenné zálohy, ak by si potreboval/a finančnú pomoc.
  • Poskytneme ti príspevok na dopravu, aby si sa mohol/a pohodlne dostať do práce.
  • Získaj si bonus za odporúčanie nás ako zamestnávateľa.
  • Po skúšobnej dobe ti zvýšime mzdu, aby si sa cítil/a ocenený/a za svoju prácu.
  • Uži si nástupné vreckové až do výšky 250 Eur po nástupe do práce.
  • Máš možnosť profesionálneho rastu a rozvoja v príjemnom a modernom pracovnom prostredí.
  • Pracovnú zmenu prispôsobíme tvojim potrebám.
  • Zapoj sa do zaujímavých projektov a získaš nové skúsenosti.

Ak Vás ponuka zaujala, neváhajte sa nám ozvať formou SMS, mailu, zavolať , prezvoniť :
Kontakt:

0905 277 910

0915 436 111

mail: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

automobilový priemysel

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme spoľahlivosť a zodpovednosť

Vyžadujeme precíznosť a chuť pracovať

Naša spoločnosť ponúka komplexný personálno-poradenský a priemyselný servis, ktorý zohľadňuje klientove individuálne požiadavky a potreby. Pre svojich klientov zabezpečujeme profesionálny prístup založený na dôvere, osobnom prístupe a vzájomnom rešpekte.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Simona Janičíková
Tel.: tel. kontakt uvedený v inzeráte
E-mail: poslať životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí len, keď vyplníte formulár.Reagovať na ponuku
ID: 4832476  Dátum zverejnenia: 17.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 475 EUR/mesiac