Samostatný prevádzkový elektrikár, elektromechanik

YVEX, s.r.o.

Miesto práce
Gothal, Liptovská Osada
Termín nástupu
dohodou
1 200 EUR/mesiac+ ďalšie príplatky, odmeny a bonusy (bližšie informácie získate na osobnom pohovore)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- manipulácia s elektrotechnickými zariadeniami, rozvádzačmi, točivými strojmi a pod. zariadeniami,
- pravidelná údržba a opravy elektrotechnických zariadení a zabezpečovanie ich plnej funkčnosti,
- vykonávanie pravidelnej kontroly jednotlivých zariadení podľa kontrolného plánu,
- diagnostika, odstraňovanie závad, operatívne riešenie vzniknutých problémov na rozvádzačoch a iných elektrotechnických zariadeniach,
- vedenie a pravidelná aktualizácia prevádzkových denníkov,
- čítanie technickej dokumentácie a dodržiavanie pracovných postupov v nadväznosti na dokumentáciu,
- realizácia profesie elektrina slaboprúd, silnoprúd na stavbách spoločnosti podľa projektovej dokumentácie,
- navrhovanie rozmiestnenia elektrického vedenia, rozvádzačov, hlavných a vedľajších vypínačov a výstražných tabuliek,
- výroba, inštalácia a servis elektrických zariadení, pripájanie, zapájanie a odpájanie zásuviek, rozvádzačov, vypínačov, prípojok, ističov, poistiek, transformátorov a iných elektrických zariadení a elektronického príslušenstva do siete,
- dodržiavanie predpisov bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci,
- znalosť používania elektrikárskych nástrojov a prístrojov,
- iné nemenované činnosti týkajúce sa slaboprúdových a silnoprúdových prístrojov a elektrického vedenia ako aj iné odborné práce týkajúce sa elektronických prvkov a zostáv a bezdrôtových prenosových systémov.

- ponúkame celoročné zamestnanie na pracovnú zmluvu v perspektívnej spoločnosti, v
príjemnom horskom prostredí Liptova
- poskytujeme zamestnanecké zľavy, zvýhodnené vstupy do bazénov a sáun aj pre rodinných príslušníkov
- zamestnanci majú možnosť využiť zamestnanecké ubytovanie a celodenné zamestnanecké stravovanie

Ak máte chuť byť súčasťou jedinečného projektu s možnosťou sebarealizácie, pridajte sa k nášmu tímu.

Hľadáme spoľahlivých a motivovaných ľudí pre prácu v perspektívnej, dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti.

Svoj Životopis a Žiadosť o prijatie do zamestnania nám pošlite prostredníctvom portálu PROFESIA alebo na e-mail : [email protected]
Vopred ďakujeme všetkým záujemcom, kontaktovať budeme však len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

16.6.2024 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

vzdelanie technického smeru, prednostne zameranie na energetiku, energetické stroje a zariadenia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-vyžadujeme vzdelanie technického smeru, prednostne so zameraním na energetiku,
- energetické stroje a zariadenia, elektrotechnika, silnoprúd,
- samostatnosť,
- precíznosť,
- flexibilnosť,
- zodpovedný prístup k práci,
-profesionalita a odbornosť
- ochota školiť a vzdelávať sa

YVEX s.r.o., je perspektívna, dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá prevádzkuje turisticko - relaxačný komplex GOTHAL, nachádzajúci sa v príjemnom horskom prostredí v obci Liptovská Osada. Súčasťou komplexu sú penzióny, chalupy, ktoré svojou architektúrou pripomínajú štýl pôvodnej drevenej liptovskej dediny, reštaurácia Koliba LIPTOV, Kongresové centrum TIS, Vodný svet s bazénmi, saunami, wellness, fitness centrom a reštauráciou, športové zariadenia, beauty služby.
GOTHAL je výnimočný multifunkčný areál uprostred nádhernej prírody na rozhraní Veľkej Fatry a Nízkych Tatier, ktorý poskytuje návštevníkom komfort pohodlného ubytovania a aktívneho oddychu s množstvom športových, relaxačných a kongresových aktivít.

Viac o nás sa dozviete na www.gothal.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Janka Veselovská
Tel.: +421918490456
E-mail: poslať životopis
ID: 4831550  Dátum zverejnenia: 16.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac