Právnik (junior)

Letisko M.R.Štefánika - Airport Bratislava, a.s. (BTS)

Miesto práce
Letisko M. R. Štefánika (BTS), Ivanská cesta, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Od 1 100 EUR/mesiacfinálna mzda závisí od zručností a skúseností konkrétneho uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Letisko M. R. Štefánika – Airport Bratislava, a.s. (BTS) hľadá vhodného kandidáta/kandidátku na zodpovednú pozíciu ʺPrávnik” s náplňou práce:

• Sledovanie zmien v právnych predpisoch a ich aplikácia v praxi.
• Poskytovanie informačnej, konzultačnej a poradenskej činnosti pre oblasť pracovného, obchodného, občianskeho, správneho a medzinárodného práva súkromného.
• Poskytovanie súčinnosti pri vypracovávaní, resp. zmenách zakladateľských dokumentov spoločnosti a vedenie agendy živnostenského a obchodného registra pre spoločnosť, špeciálnych licencií a agendy a registrácie písomných plnomocenstiev, poverení a iných právnych dokumentov určených riadiacimi aktmi spoločnosti.
• Poskytovanie súčinnosti pri príprave a priebehu zasadnutí orgánov spoločnosti.
• Poskytovanie právnej pomoci v súvislosti so zmluvnou agendou.
• Vedenie v celom rozsahu určenej sporovej agendy vrátane zastupovania spoločnosti pred súdmi a rovnako rozhodcovskými orgánmi v rozsahu poverenia.
• Zabezpečovanie agendy v exekučnom konaní, konkurznom alebo reštrukturalizačnom konaní.

• Mzdový nárast v závislosti od výkonu
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• Účasť na konferenciách, odborné školenia a kurzy hradené zamestnávateľom
• Parkovanie a posilňovňa pre zamestnancov zdarma v priestoroch zamestnávateľa
• Možnosť využitia Multisport karty
• Referral bonus pri odporučení vhodného kandidáta
• Odmeny pri životných a pracovných jubileách
• Možnosť ďalšieho odmeňovania
• Atraktívne a zaujímavé pracovné prostredie
• Výborný pracovný kolektív, ľudský a ústretový prístup

Vaše životopisy prosíme zaslať v slovenskom a aj v anglickom jazyku - podmienka. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí najviac spĺňajú požadované kritériá. Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

• Ukončené vysokoškolské vzdelanie v odbore právo
• Predchádzajúca prax v danej oblasti a znalosť pracovného, obchodného, občianskeho a správneho práva výhodou
• Skúsenosti v oblasti procesov verejného obstarávania a procesov podľa zákona o slobodnom prístupe k informáciám výhodou
• Anglický jazyk na pokročilej úrovni
• Samostatnosť a analytické myslenie
• Odolnosť voči stresu, diskrétnosť a lojalita
• Bezúhonnosť, spoľahlivosť

Letisko M. R. Štefánika - Airport Bratislava, a.s. (BTS) je akciovou spoločnosťou s účasťou štátu, ktorá vznikla na základe zákona o letiskových spoločnostiach.
Medzi jej hlavné činnosti patrí prevádzkovanie letiska, ktoré zahŕňa okrem iného predaj služieb leteckým prepravcom, poskytovanie služieb na vybavenie cestujúcich a nákladu.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: PhDr. Andrea Gondeková
E-mail: poslať životopis
ID: 4833017  Dátum zverejnenia: 17.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac