Práca z domu - práca z domu cez sociálne siete, aj pre mamičky na materskej (Promotér)

Manarix s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Bavia ťa sociálne siete?
Chceš vďaka nim zarábať?
Si tímový hráč?
Si cieľavedomá/ý?

Tak potom hľadáme práve Teba!

Robíme nábor na nových šikovných, motivovaných ľudí, ktorých baví práca na sociálnych sieťach, aj pre mamičky na materskej dovolenke, študentky atď.
Práca na 2-3 hodiny denne alebo aj na fulltime. Možnosť pracovať odkiaľkoľvek, popri zamestnaní, štúdiu, materskej dovolenke.

Práca pre medzinárodnú spoločnosť Valentus Global.
Ide o dlhodobú spoluprácu s firmou, ktorá sa zaoberá distribúciou kvalitných prírodných produktov a najnovšie spustila aj cestovateľský portál so zľavami až do 60% pre svojich členov, spolupracuje s viac ako 800 tisíc hotelmi po celom svete.

Zo strany firmy sú zabezpečené - support, právna podpora, materiály na propagáciu.
Práca spočíva v zverejňovaní atraktívnych príspevkov, reklám, recenzií na sociálnych sieťach, komunikácia s potencionálnymi záujemcami, odpovedanie na otázky, vybavovanie, posielanie objednávok - to bude tvojou úlohou.

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu nás kontaktuj cez odpovedný formulár.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť založená v roku 2014. Zaoberáme sa propagáciou a distribúciou prírodných doplnkov stravy a najnovšie ponúkame aj výhodné cestovanie so zľavami až do výšky 60 percent.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec

Kontakt

ID: 4821778  Dátum zverejnenia: 3.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac