Можливість для людей з України

Strojník/čka -Kartonovač

Personálna agentúra WORK s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
1.6.2024
1 050 EUR/mesiac1050€ + príplatky + prémie do max. výšky 15%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-kontrolaa príprava zariadenia na balenie produktov a paliet

-kontrola plynulého chodu kartónovačiek

-nepretržité kontrolovanie produktov počas výrobného procesu

-kontrola správneho značenia a popisu na kartóne

-manipuluje a triedi odpad z obalového materiálu (kartóny, fólie)

-ukladanie paliet na plniacej linke

-lepenie etikiet na kartóny a skladanie kartónov

-vedenie príslušnej evidencie

-kontrolovanie dátumu spotreby, váhy obalu, podľa procesnej zákazky

-komunikácia a operatívne riešenie a odstraňovanie drobných porúch v priebehu výroby

-vykonávanie čistenia a sanitácie príslušných zariadení, trás a priestorov podľa interných predpisov

- ďalej vykonávanie úloh podľa pokynov nadriadených

- zodpovednosť za dodržiavanie pracovného postupu a zásad BOZP

- práca v nepretržitej prevádzke – 12 hod. zmeny

- stabilné zamestnanie v spoločnosti s dlhoročnou pôsobnosťou

Mesačné prémie

15%

Výška podľa dosiahnutého výkonu, vyplácané mesiac pozadu

-Valorizácia mzdy

Nástupný bonus

600 €

Bonus je rozdelený na niekoľko častí:

- 100€/mes. v SD

- 300€ po 6 odpracovaných mesiacoch

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Potravinárstvo,strojárstvo,technika

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- ochota pracovať na zmeny (denná/ nočná 12-hod. zmena)
- zodpovednosť, samostatnosť

- manuálna/ technická zručnosť
- flexibilita
- pracovná disciplína
- prax s prácou v strojárstve alebo FMCG výhodou

Spoločnosť Personálna agentúra WORK s.r.o. je držiteľom licencie agentúry dočasného zamestnávania.

Kontakt

Kontaktná osoba: Personálne oddelenie
E-mail: poslať životopis
ID: 4834449  Dátum zverejnenia: 20.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 050 EUR/mesiac