Junior konštruktér / konštruktér

VÚMZ SK, s.r.o.

Miesto práce
Černík
Termín nástupu
dohodou
1 200 - 1 400 EUR/mesiacMzda bude nastavená na osobnom stretnutí v závislosti od odbornosti a skúseností kandidáta. Ku základnej mzde prislúchajú motivačné odmeny po každom ukončenom projekte, 2x ročne dochádzkový bonus až do výšky 1000,-€, koncoročné odmeny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme renomovaným výrobcom recyklačných technológií a keďže neustále rastieme, hľadáme do svojho tímu konštruktéra. Tvojou úlohou bude:
- vytváranie jednoduchých 3D modelov, kreslenie 2D výkresov a tvorba kusovníkov
- operatívne riešenie a návrhy pri zmenách v dokumentácii alebo zmenách požiadaviek
- práca s konfiguráciami (diely/zostavy)
- ovládanie noriem pre tvorbu výrobnej dokumentácie
- práca s 3D konštrukčným programom Solid edge
- výpomoc technológovi

Čo Vás u nás čaká?
- stabilné, full time zamestnanie v dynamicky sa rozvíjajúcej slovenskej
spoločnosti
- príjemné pracovné prostredie
- flexibilný pracovný čas
- tréningový a rozvojový program
- skvelý tím kolegov na rôzne firemné akcie (vianočný večierok, guláš,
turistický výlet)
- zabezpečené stravovanie v areáli spoločnosti, na výber z 10 jedál denne
- dochádzkový bonus 2*ročne, vždy vo výške 500,-€, Vianočná odmena,
koncoročné odmeny
- každoročné prehodnocovanie mzdy

V prípade, že Vás naša pracovná ponuka zaujala a spĺňate podmienky, ktoré máme vyššie uvedené, pošlite nám svoj životopis na mailovú adresu [email protected].
Kontaktovať budeme len vybraných záujemcov, ktorých pozveme na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

- práca s kresliacimi programami a
modelovaním v 2D/3D
- ovládanie programu SOLID EDGE výhodou,
nie však podmienkou
- prax na podobnej pozícii
- platný vodičský preukaz
- pracovitosť, ochota učiť sa, spoľahlivosť,
flexibilita

Naša spoločnosť sa zaoberá návrhom a výrobou jednoúčelových zariadení, dopravníkov, manipulátorov, drvičov a iných špeciálnych zariadení. Špecializujeme sa na dodávku komplexných riešení, riešení na kľúč, spolu s automatizáciou riadenia procesu. Našim zámerom je poskytnúť zákazníkovi plnú podporu pri realizácii jeho potrieb a ponúknuť mu úplné, komplexné, progresívne riešenie, a to bez ohľadu na to, v akom druhu priemyslu zákazník pôsobí. Máme zákazníkov z oblastí strojárenskej výroby, stavebnej výroby, výroby izolačných hmôt, drevárskeho priemyslu, energetiky, poľnohospodárstva, odpadového hospodárstva a mnohých ďalších odvetví. Snažíme sa maximálne odbremeniť zákazníka od činností, s ktorými nemá skúsenosti, činností, na realizáciu ktorých by potreboval podstatne viac času ako my. My sme tu na to, aby sme zákazníkovi zastrešili nielen návrh, výrobu, dodávku a montáž, ale aj všetky legislatívne činnosti a povinnosti, ktoré vyplývajú z realizácie a prevádzkovania novej linky, strojného poprípade iného zariadenia.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: personálne oddelenie
Tel.: +421902820440
E-mail: poslať životopis
ID: 4833077  Dátum zverejnenia: 17.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac