Správca/správkyňa vozového parku a areálu spoločnosti

A.I.I. Technické služby s. r. o.

Miesto práce
Panónska cesta, Petržalka
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Do našej spoločnosti hľadáme šikovnú kolegyňu/kolegu na zastrešenie administratívnych záležitostí správy vozového parku a areálu spoločnosti.

Základnými povinnosťami uchádzača bude:
• riešenie poistných udalostí - od skompletizovania potrebných dokumentov, cez nahlásenie PU poisťovni až po uzavretie PU​

• evidencia a zabezpečenie kontroly technického stavu vozidiel a techniky - rezervácia termínov v príslušných strediskách STK + EK, prihlasovanie a odhlasovanie vozidiel

• komunikácia s poskytovateľom GPS monitoringu a riešenie vzniknutých situácií​

• evidencia (tvorba reportov) čerpania PHM​
• správa a údržba budov - zabezpečenie vyhovujúceho technického stavu budov a areálu​
• sledovať platnú legislatívu a zabezpečiť súlad s ňou z hľadiska správy a údržby
​budov a zabezpečiť pravidelné kontroly a revízie zariadení​
• dohliadať na technický stav a údržbu elektrických rozvodov, plynových, elektrických, tlakových nádob, elektroinštalácií, brán a zdvíhacích zariadení​
• zabezpečenie služieb externých dodávateľov opráv a údržby
• evidencia úkonov v systéme Softip
• komunikácia s inštitúciami (úrady, poisťovne, strediská technickej a emisnej kontroly)​
• v spolupráci s vedením spoločnosti zabezpečiť nákupy potrebného vybavenia​

Pozícia je vhodná pre uchádzača, ktorý má skúsenosť so samostatným riadením správy budov a areálov, ovláda príslušné právne predpisy a povinnosti z nich vyplývajúce.
Vyžaduje sa, aby bol uchádzač po úvodnom zaškolení v oblasti pôsobenia spoločnosti schopný samostatne zabezpečovať fungovanie areálu a všetkých nehnuteľností spoločnosti, vrátane zabezpečenia splnenia všetkých zákonných povinností spoločnosti.

• mobilný telefón aj na súkromné účely

• odmeny 2x ročne

• práca na jednu zmenu

• práca v príjemnom pracovnom kolektíve v stabilnej spoločnosti

• vianočný večierok

• možnosť odborného a osobnostného rastu

• možnosť ubytovania zdarma

Ďakujeme za Váš záujem, kontaktovať však budeme iba uchádzačov, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
SOFTIP - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

• znalosť príslušnej legislatívy v oblasti správy budov výhodou – prehliadky, revízie, normy
• schopnosť čítať technickú dokumentáciu
• práca s PC na používateľskej úrovni – MS Word, MS Excel, e-mail, web
• organizačné schopnosti
• schopnosť vykonávať zadané úlohy samostatne a zodpovedne
• organizačné schopnosti​
• profesionálne a príjemné vystupovanie a komunikácia
• aktívny vodič

Hlavnou činnosťou spoločnosti je zimná a letná údržba komunikácii, údržba zelene, upratovacie a čistiace práce, zemné práce a búracie práce, odvoz odpadu. Od roku 1992 zabezpečujeme komplexné služby letnej a zimnej údržby komunikácii pre Hlavné mesto SR Bratislava. V súčasnosti sme jednou z najstabilnejších a najväčších firiem podnikajúcich v danej oblasti. Veľký dôraz kladieme na kvalitu, bezpečnosť práce a ohľaduplný prístup k životnému prostrediu v súlade s európskymi normami ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001 a ISO 50001. Dosiahnuté pracovné výsledky počas existencie firmy a spokojnosť všetkých odberateľov dokazuje, že k zadaným prácam pristupujeme zodpovedne, kvalifikovanie a v neposlednom rade promptne.

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Barbara Zichová
Tel.: +421948916727
E-mail: poslať životopis
ID: 3783188  Dátum zverejnenia: 21.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac