Vodič VZV v Nemecku

abakus Personal GmbH & Co. KG

Miesto práce
Cuxhaven, Nemecko
Termín nástupu
01.09.2018
Mzdové podmienky (brutto)
2000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vodiči VZV pre príjem tovaru, vnútropodnikovú prepravu, vyzdvihnutie objednávky, nakladanie a vykladanie nákladných áut a podobne.

Práca na Nemeckú pracovnú zmluvu na dobu neurčitú. Podpora pri vybavovaní všetkých formalít. Vianočný a dovolenkový bonus, 24 dní platenej dovolenky a podobne. Nástupný plat 10,50€ a po troch mesiacoch 11,50€ plus príspevok na bývanie. Ubytovanie zabezpečené našou spoločnosťou.

Je potrebné ovládať Nemecký jazyk a bolo by dobré aby uchádzač mal motorové vozidlo, nakoľko ubytovanie sa spravidla nachádza pár kilometrov od pracoviska. V prípade záujmu prosím o zaslanie životopisu v Nemeckom jazyku na našu e-mailovú adresu [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

A

Počet rokov praxe

1

Predchádzajúce skúsenosti na rovnakej pozícii.

Skupina abakus bola založená v roku 1998 a je úspešná v oblastiach ponuka zamestnania a personálneho poradenstva. Spoločnosť zamestnáva kvalifikovaných aj nekvalifikovaných zamestnancov všetkých profesií.Spoločnosť má 18 pobočiek po celom Nemecku
Profesionálna kompetencia a kvalita našej širokej škály služieb sú pre nás najdôležitejšími predpokladmi na zaručenie dôvery a spokojnosti našich zamestnancov a zákazníkov.
Vážime si váš záujem. Radi Vás budeme podrobne informovať o naších aktuálnych ponukách.
ID: 3466925  Dátum zverejnenia: 9.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2000