Asistentka

AdaSoft, s. r. o.

Miesto práce
Apollo Business Centre, Prievozská, Ružinov
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- evidencia prichádzajúcej a odchádzajúcej pošty,
- vybavovanie telefonickej, mailovej a poštovej komunikácie,
- vedenie administratívy - spracovanie dát, zápisy z porád, tvorba dokumentov, korešpondencia,
- ďalšie administratívne činnosti podľa pokynov konateľa spoločnosti,
- vedenie pokladne,
- nákup spotrebného materiálu a občerstvenia (kancelársky materiál, káva, čaj, ovocie),
- príprava drobného občerstvenia (káva, čaj, voda, pochutiny),
- komunikácia s dodávateľmi a odberateľmi,
- prijímanie a uvádzanie klientov a návštev,
- zabezpečenie pripravenosti zasadacích priestorov,
- priebežné udržiavanie čistoty v priestoroch kuchynky

- vytvárame príjemné pracovné prostredie, so super kolektívom,
- ponúkame stabilnú prácu na trvalý pracovný pomer a motivujúce finančné ohodnotenie,
- pravidelne organizujeme rôzne firemné aktivity a teambuildingy,
- organizujeme jazykové kurzy a rôzne typy školení, čím rozvíjame potenciál našich zamestnancov,
- posktytneme firemný mobilný telefón,
- môžete u nás počítať s ovocnými dňami,
- ako aj s výbornou adresou pracoviska

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

účtovníctvo, ekonomika

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Príjemné vystupovanie a komunikácia
Spoľahlivosť
Ochota učiť sa
Aktívny prístup k riešeniu problémov
Schopnosť efektívne organizovať svoju prácu
Ekonomické vzdelanie výhodou
Znalosť práce na PC (Word, Excel)
Komunikatívnosť, zodpovednosť, samostatnosť, dôslednosť, lojálnosť
Prax na pozíciach ako asistentka, osobná asistentka, sekretárka, office managerka, alebo v ekonomickej oblasti je výhodou a kandidáti budú uprednostňovaní

Spoločnosť AdaSoft, s.r.o. sa svojím odborným zabezpečením radí na Slovensku medzi elitu v oblasti poradenstva, z pohľadu ochrany utajovaných skutočností. V neposlednom rade poskytuje svoje služby aj v ochrane majetku osôb, šifrovej ochrany, informačnej bezpečnosti ako aj tvorby softvéru na mieru a zabezpečenia špecializovaného hardvéru na spracovanie utajovaných písomností. Tím ľudí ktorý zabezpečuje odbornú garanciu a Vašu spokojnosť má dlhodobú prax v sektore štátnej správy, bankovníctva, komerčnej a podnikovej bezpečnosti.
www.adasoft.sk
ID: 3601051  Dátum zverejnenia: 29.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac