Можливість для людей з України

Navliekanie žalúzií – Žiar nad Hronom

Agentúra Person Education Servis s.r.o

Miesto práce
Žiar nad Hronom
Termín nástupu
22.5
Od 750 EUR/mesiacMzdove podmienky: (možnosť práce nadčasov neobmedzená)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Navliekanie interiérových horizontálnych žalúzií, podľa technologického postupu.

Benefity:

- Jednosmenná prevádzka

- Voľné soboty, nedele a sviatky

- príplatok na stravu 55% so strany zamestnávateľa

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu nám pošlite životopis na:
[email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

firma s dlhoročnou praxou

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

​Jednoduchá ľahká manuálna práca vhodná pre ženy

Agentúra Person Education Servis, je dynamicky sa rozvíjajúca personálna agentúra, ktorá pôsobí na trhu práce od roku 2010. Agentúra sa zaoberá sprostredkovaním zamestnania – personálnym leasingom hlavne v odvetviach strojárskeho, hutníckeho, a zlievarenského priemyslu, ale ponuka práce sa týka aj ostatných odvetví a sektorov na trhu práce. Za toto krátke obdobie sme si získali dôveru Nadnárodných spoločností a sprostredkovali prácu tisíckam ľudí, doma i v zahraničí. Veľmi citlivo dbáme o ich spokojnosť, pretože veríme že len spokojný zamestnanec dokáže svoju prácu vykonávať poctivo, dôkladne a na plný výkon.
Cieľom našej agentúry je stať sa lídrom v našom regióne a hlavným partnerom v oblasti personálnych služieb pre spoločnosti pôsobiace vo všetkých oblastiach národného hospodárstva, hlavne však v strojárenskom, hutníckom a zlievarenskom priemysle.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Andrej Kuruc
Tel.: +421917887417
E-mail: poslať životopis
ID: 4835448  Dátum zverejnenia: 21.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac