Šička

Agentúra PLP(Pre Lepší Príjem) s.r.o.

Miesto práce
Gameren, Holandsko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1580

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Šitie thermo oblečenia pre pracovníkov v mraziarenských boxoch. Na mieste bude koordinátorka z Českej republiky,ktorá Vás zaškolí a bude Vám k dispozícii. Práca je dlhodobého charakteru,preto je vhodná pre ľudí,ktorí nemajú problém zostať v zahraničí dlhší čas.

Ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom ( v prenajatom rodinnom dome so záhradou),hradené zamestnancom cca 80 eur/týždenne.

Na túto pracovnú pozíciu potrebujeme 6 žien,ktoré majú skúsenosti v oblasti textilného alebo odevného priemyslu. Výhodou by bolo ak by aspoň jedna alebo dve ženy zo skupiny mali k dispozícii auto. Znalosť cudzieho jazyka je výhodou,nie však podmienkou,nakoľko na mieste bude česká koordinátorka.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Textilná, odevná, kožiarska výroba

Táto pracovná pozícia je obsadzovaná pre spoločnosť Coldtex.Cold Tex sa špecializuje na izolačné a za studena odolné pracovné odevy pre chladiace a mraziace domy. Všetky naše odevy sú vysoko kvalitné a optimálne chránia pred chladom v súlade so všetkými príslušnými normami EN pre ochranný odev.
Výrobná hala je do Holandska presunutá z Českej republiky - bývalá firma GABOR.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

krajčírka,šička odevov

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Holandský jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

PLP - workers je pracovná a personálna agentúra ktorá prijíma Českých
a Slovenských zamestnancov na Holandský trh práce.
PLP - workers má v Holandsku početné voľné pracovné miesta v mäsovom priemysle, logistike, technike a stavebníctve. Budete registrovaný v Holandsku a vyplácaný podľa holandskej kolektívnej pracovnej zmluvy. Platíte daň v Holandsku a využívate holandské sociálne dávky, ako napríklad príspevok na dieťa. Okrem toho môžete počítať s ubytovaním a usmernením po príchode do Holandska.
ID: 3443794  Dátum zverejnenia: 1.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1580