Čašník/-čka v Rakúsku - strava a ubytovanie zdarma - vhodné aj pre páry - bez poplatkov

Agentúra PRO-STAFF s.r.o.

Miesto práce
Rakúsko
Termín nástupu
20.6.2024
1 850 - 2 000 EUR/mesiacMzda je v čistom + strava a ubytovanie zdarma.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre horský hotel v Rakúskych Alpách (Sölden) hľadáme skúsených čašníkov / čašníčky na letnú sezónu (20.6 - 8.9.2024) prípadne aj zimnú sezónu 2024/25.

Práca je vhodná aj pre skupinky a páry, keďže budú pracovať spoločne v tom istom hoteli a budú mať zabezpečené spoločné ubytovanie.

Náplň práce:
Čašník/čka – pracuje v hotelovej reštaurácii alebo bare. Náplňou práce čašníka v zahraničí sú štandardné povinnosti čašníkov podľa požiadaviek F&B manažéra daného hotela alebo iného nadriadeného, obsluha hostí v hotelovej reštaurácii, bare a iných hotelových prevádzkach.

• práca v horskom hoteli, v peknom prostredí v horách
• práce 8 hodín denne, 6 dní v týždni
• strava (plná penzia) a ubytovanie zdarma
• zdravotné a sociálne poistenie
• 13 a 14. plat podľa odpracovaných mesiacov
• sprostredkovanie práce je zdarma

Informácie o výberovom konaní

Ako získať prácu v Rakúsku:
• reaguj na tento inzerát a pošli nám svoj podrobný životopis v nemeckom jazyku
• absolvuj vstupný pohovor so zamestnávateľom
• ak si ťa vyberú, balíš kufre a ideš do Rakúska!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Horský hotel v Rakúských Alpách, v meste Sölden.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

• potrebná dobrá znalosť nemčiny a aspoň základná znalosť angličtiny alebo naopak (dobrá angličtina a aspoň základy nemčiny)
• skúsenosti sú podmienkou
• práca je na letnú sezónu (od 20.6.2024 do 8.9.2024) s možnosťou pokračovať aj v zime

Agentúra PRO-STAFF je personálna a pracovná agentúra, ktorá zabezpečuje personál resp. pracovné miesta pre svojich klientov. Zaoberá sa najmä sprostredkovaním práce v zahraničí. Špecializuje sa na ponuky práce pre animátorov a hotelový personál v zahraničí, a takisto organizuje školenia pre animátorov. Ponúka atraktívnu prácu v zahraničí v rôznych odvetviach najmä v oblasti cestovného ruchu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Cyril Černák
Tel.: +421905524996
E-mail: poslať životopis
ID: 4821992  Dátum zverejnenia: 3.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 850 EUR/mesiac