Reagujte bez životopisu

Kuchár

AGILIT TEAM invest s.r.o.

Miesto práce
Čiližská, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 890 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme kuchára do nášho tímu do reštaurácie Posedenie Na rohu v Bratislave II na Čiližskej 1/a.
Pozícia je vhodná pre uchádzača, ktorý sa nebojí zodpovednosti, má svoj názor, fantáziu a skúsenosti, ktoré vie ponúknuť celému tímu.
Pracovná doba 9:00-22:00, pracuje sa krátky/dlhý týždeň.
Ponúkaná čistá nástupná mzda 1400 Eur+ osobné ohodnotenie v závislosti od schopností a skúseností.
Mzda je vyplácaná pravidelne k 15-temu dňu v mesiaci.
Životopis, prípadne motivačný list (zaujíma nás, kde a koľko ste varili) Vás poprosím zasielať na [email protected] alebo zavolaj na 0911 075 978
Tešíme sa na Vás! :-)

Práca v zabehnutej reštaurácii v mladom kolektíve
Zamestnanecká strava/nápoje zdarma
Príjemné pracovné prostredie
Možnosť záloh
Team Building
Možnosť privyrobenia si na externých cateringových akciách, ktoré robíme + vianočné trhy
Priestor na sebarealizáciu odborný rast,
Dlhodobé a perspektívne zamestnanie (počas pandémie sme neprepustili ani jedného zamestnanca!!!!)

Informácie o výberovom konaní

Pošli CV, alebo zavolaj na t.č. 0911 075 978

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

kuchár

Počet rokov praxe

1

Pracovné návyky
Kreativita,
spoľahlivosť,
Dodržiavanie osobnej hygieny
Dodržiavanie čistoty na pracovisku
Hospodárenie so surovinami

Sme štýlová PUB-ová reštaurácia/pizzéria ocenená Hviezdou sládkov od Pilsner Urquell na Čiližskej ulici v Bratislave.
Čapujeme jednu z najlepších tankových Plzní v Bratislave a na našu reštauráciu sme hrdí !
Pridaj sa do nášho teamu!

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2982271  Dátum zverejnenia: 5.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 890 EUR/mesiac