Asistent/-ka predaja v obchode Predeti.sk

ags 92, s. r. o.

Miesto práce
Obchod Predeti.sk, OC Korzo, Pestovateľská 13, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
730€ - 830€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komunikácia so zákazníkmi
- poskytovanie odborného poradenstva
- príprava a doplňovanie tovaru
- aranžovanie, úprava vzhľadu predajne (visual merchandising)
- udržiavanie poriadku na predajni
- inventúra

- práca na dve zmeny v stabilnej spoločnosti a príjemnom kolektíve
- zodpovedajúce platové podmienky a motivačné ohodnotenie
- kompletné zaškolenie
- práca na krátky/dlhý týždeň (od 8.30 do 19.00)

Informácie o výberovom konaní

- zaujíma Vás práca v dojčenskom a tehotenskom sortimente?
- máte skúsenosti s predajom a baví Vás práca s ľuďmi?
- chcete sa naučiť viac o kočíkoch, autosedačkách a trendoch v detskej móde?
- ak áno, pošlite nám Váš životopis, vybraných uchádzačov budeme kontaktovať

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- spoľahlivosť
- komunikatívnosť
- organizovanie a plánovanie práce
- prezentovanie
- tímová práca

Sme skupina ags92 s.r.o., a sme hrdí, že môžeme byť súčasťou najkrajších chvíľ v živote rodičov.

Kto sme?

Sme najväčší distribútor a predajca svetových značiek dojčenského sortimentu na českom, slovenskom, poľskom a maďarskom trhu.

Distribuujeme značky ako Philips AVENT, Chicco, Kinderkraft, Skip Hop a okrem distribúcie vyrábame a rozvíjame aj našu vlastnú značku Petite&Mars.

Vlastníme sieť maloobchodných predajní Feedo, ktoré ponúkajú široký sortiment dojčenského tovaru. Tieto predajne sú úzko prepojené s našimi internetovými obchodmi, ako sú www.feedo.cz, www.feedo.sk a www.predeti.sk, ktoré sú najväčšími špecializovanými obchodmi v oblasti detského tovaru v Čechách a na Slovensku.

V ags92 nás je cca 220 v 4 krajinách s centrálnym skladom o rozlohe 11 500 m2 skladovej plochy. Máme majiteľov, ktorí sa priamo podieľajú na rozhodovaní o stratégii vedenia firmy, čo nám dovoľuje sa rozhodnúť rýchlo a následne rýchlo realizovať dôležité zmeny.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 2269857  Dátum zverejnenia: 1.12.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 730€ - 830€