Reagujte bez životopisu

Junior designer / Junior vedoucí oddělení střihu plavek

Anita Moravia s.r.o.

Místo práce
Anita Dr. Helbig GmbH, Grafenstraße, Brannenburg, Německo
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 2 339 EUR/měsíc13. plat, příspěvek na dopravu a na stravování

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co vás čeká

  • tvorba návrhů našich plavek a s tím související zavedení do výroby
  • vytváření výrobní dokumentace související s produktem, jako jsou rozměrové tabulky a skici
  • kontrola výroby vzorků a posouzení jejich funkčnosti
  • úzký kontakt s našimi designéry, oddělením šití vzorků a technickým vývojem produktů
  • v oblasti řízení týmu budete zodpovědný za technickou správu oddělení střihu plavek

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Min. SŠ - v oboru technologie střihu
  • výborná znalost angličtiny nebo němčiny
  • profesní praxe minimálně 5 let, nejlépe v oboru spodního prádla nebo plavek
  • znalost CAD
  • šicí a zpracovatelské dovednosti
  • vysoká míra osobní zodpovědnosti, motivace, schopnost pracovat v týmu a ochota převzít zodpovědnost
  • zkušenosti s používáním systému PDM a běžných programů MS Office, zejména Excel a Word

Co vám můžeme nabídnout

  • zajímavá a kreativní práce při vedení celého oddělení střihu plavek v podhůří Alp v německém Bavorsku
  • práce na plný úvazek, 38 hodin týdně
  • odpovídající osobní ohodnocení
  • 30 dní dovolené, další mzda na dovolenou a na Vánoce, příspěvek na dopravu a na stravování, další vzdělávání
  • pomoc při hledání ubytování

Zaměstnanecké výhody, benefity

Závodní stravování
Dovolená více než 5 týdnů
13. plat
Příspěvek na dopravu
Občerstvení na pracovišti
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Kafetérie
Sleva na firemní výrobky/služby

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

obor technologie střihu

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

5

Inzerující společnost

Kontakt

Kontaktní osoba: Žaneta Skřivanová
Tel.: 566653614
E-mail: poslat životopis
Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když vyplníte formulář.Odpovědět na nabídku
ID: 4828454  Dátum zverejnenia: 13.5.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 2 339 EUR/měsíc