Pracovník podpory IT - aplikácie

ARRIVA Slovakia a.s.

Miesto práce
Nitra, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
1.6.2024
1 100 EUR/mesiacKvartálny bonus do výšky 10% zo základnej mesačnej mzdy v závislosti od plnenia zadaných úloh. Mesačná mzda je od 1100 EUR (brutto) - finálna výška mzdy závisí od skúseností a znalostí kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:

  • Poskytovanie 1-stupňovej IT podpory užívateľom v oblasti aplikácii a HW, koordinácia riešení lokálnych incidentov/servisných požiadaviek s 2.levelom IT podpory.
  • Asistovanie užívateľom prostredníctvom vzdialenej správy, interného ticketovacieho systému, telefonicky/mailom.
  • Presmerovanie incidentov/problémov v súvislosti s enterprise IT službami na centrálne IT tímy.
  • Úvodné IT školenia pre užívateľov.
  • Zabezpečovanie aktualizácie dokumentácie IT oddelenia.
  • Spolupráca na IT projektoch.

  • Stabilná nadnárodná spoločnosť.
  • Účasť na medzinárodných IT projektoch.
  • 7,5 hodinový pracovný čas, Telepráca a home office.
  • Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie.
  • Osobný rozvoj a profesijný rast.
  • Odmeny pri pracovných jubileách a ďalšie benefity.

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate požiadavky, zašlite svoj profesný životopis na adresu [email protected]. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom o túto pracovnú pozíciu.
Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 6 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informatika a výpočtová technika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Administrácia LAN/WAN - Základy
Klient/server administrácia - Pokročilý
Administrácia Windows serverov - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

IT

Počet rokov praxe

1

  • Znalosť Windows OS, Office 365 a webových prehliadačov.
  • Prax na obdobnej pozícii výhodou.
  • Schopnosť identifikovať a následne riešiť problémy.
  • Dobré komunikačné schopnosti
  • Odolnosť voči stresovým situáciám
  • Ochota cestovať.
  • Vzdelanie: IT obor.

ARRIVA na Slovensku a vo svete

Spoločnosť ARRIVA pôsobí na Slovensku od roku 2008 a je najsilnejším súkromným hráčom v autobusovej doprave v Slovenskej republike. Pôsobí v Bratislavskom, Košickom, Nitrianskom, Trnavskom a Žilinskom kraji, kde zabezpečuje mestskú, prímestskú, zmluvnú a komerčnú autobusovú dopravu. Od roku 2017 prevádzkuje spoločnosť službu zdieľaných bicyklov, tzv. bikesharing. ARRIVA zamestnáva na Slovensku viac ako 2 500 zamestnancov a prevádzkuje viac ako 1 500 autobusov. Tvorí ju šesť dopravných spoločností, servisná spoločnosť a centrála.

ARRIVA je popredným poskytovateľom osobnej dopravy v celej Európe, zamestnáva 35 500 ľudí a prepraví približne 1,5 miliardy cestujúcich v 10 európskych krajinách. S autobusmi, vlakmi, autokarmi, električkami, vodnými autobusmi, systémami zdieľania bicyklov a dopravnými riešeniami na požiadanie. ARRIVA hrdo spája ľudí a komunity bezpečne, spoľahlivo a udržateľne, pričom tieto služby poskytuje každý deň lepším spôsobom. ARRIVA pôsobí v Českej republike, Chorvátsku, Maďarsku, Taliansku, Holandsku, Poľsku, na Slovensku, v Slovinsku, Španielsku a Spojenom kráľovstve.

Viac informácií o skupine ARRIVA nájdete na stránke:
www.arriva.co.uk

Kontakt
Kontaktná osoba: Jana Süttöová
Tel.: +421 915 308 308
E-mail: poslať životopis

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Tel.: +421915308308
ID: 4822031  Dátum zverejnenia: 3.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac