Senior E-commerce Konzultant

AspenStaff s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
2 200 - 4 400 EUR/mesiac2200,- € + možnosť rýchleho kariérneho a platového rastu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce a zodpovednosti na pozícii zo sales pohľadu:
1. Vymysli stratégiu, ako osloviť a zaujať konkrétneho špecifického klienta
2. Oslov klienta, nadviaž s ním vzťah dôvery a odprezentuj možnú spoluprácu
3. Zanalyzuj klientov business, načrtni klientovi dlhodobý a krátkodobý plán, ako a čo by sme pre
neho vedeli dosiahnuť
4. Predaj klientovi službu, ktorú jeho podnikanie najviac potrebuje. Klienta si v tomto okamihu
môžeš nechať, alebo posunúť na iného Account Manažéra

Náplň práce a zodpovednosti na pozícii z accountského pohľadu:
- Si zodpovedný za projekt ako celok
- Máš na starosti administratívu projektu (objednávky, zmluvy, NDA, fakturáciu)
- Udržuješ pravidelný kontakt s klientom
- Navrhuješ stratégiu rastu projektu. Prepájaš jednotlivé marketingové nástroje tak, aby projekt ako
celok rástol
- Staráš sa o rozvoj projektu smerom ku klientovi a rozvoj jednotlivých marketingových nástrojov
smerom do vnútra firmy
- Nastavuješ spolu s PM (projektovým managerom) ciele projektu a s klientom dohaduješ KPI
- Distribuuješ budget smerom do vnútra firmy
- Strážiš, či doručujeme výsledky voči nastoleným očakávaniam

Na zahriatie:
Dostal si sa ku klientovi s ročným obratom 40 000€. Jedná sa o relatívne nový začínajúci e-shop
(povedzme, že predáva značkový športový sortiment) bez nastavených e-commerce kanálov. Klient
aktuálne pracuje na redizajne stránky a zlepšení UX. Vaším spoločným cieľom je zvýšenie obratu.
Navrhni stratégiu ďalších krokov, ktoré by ste spolu mali podniknúť, s cieľom zvýšenia obratu.

- Dostaneš sa k špičkovým online marketingovým nástrojom ako napr.: Magic Script, Roi Hunter, PPC
Bee, Mergado, Roivenue, Collabim
- Naši najlepší špecialisti s tebou budú zdieľať svoje rokmi nahromadené know-how každý jeden deň
- Pracovať budeš na základe flexibilného modelu odmeňovania, kde strop ohodnotenia a odmeny
podmieňujú len schopnosti a výsledky v práci
- Získaš hardware a software podľa tvoje chuti a potreby (laptop, telefón,...), lebo ty sám vieš čo je pre teba najlepšie
- Dostaneš lístky na top marketingové akcie v odbore (príležitosť aj prezentovať), pretože tvoj rast je pre nás dôležitý
- Možnosť dohodnúť sa na flexibilnom pracovnom čase, pretože nezáleží kedy a kde to spravíš, ale
musí to byť kvalitka :)
- Zúčastníš sa nezabudnuteľných firemných akcií a víkendov, pretože vieme, že budovanie tímového
ducha a dobrej nálady je pre teba dôležité
- Samozrejme budeš vlastniť Multisport kartu, pretože šport je najlepší na dobitie energie
- Čerstvé bio ovocie, dobrá káva a čaj, sú v našom útulnom domčeku na Haydnovej 20/B
samozrejmosťou
- Stredne veľký no progresívny a energický kolektív, na ktorý sa môžeš spoľahnúť- to je ui42 digital

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite prosím Vaše štruktúrované CV v slovenskom jazyku na e-mailovú adresu uvedenej kontaktnej osoby. Do predmetu e-mailu uveďte názov pozície, o ktorú sa uchádzate.
Kontaktovať a viesť v databáze budeme len vybraných uchádzačov. V prípade, že máte záujem byť vedený v databáze uchádzačov o zamestnanie našej spoločnosti, uveďte prosím vo svojej žiadosti aj súhlas s archiváciou na dobu 2 roky Vašich osobných údajov podľa z. č. 18/2018 v nasledovnom znení:

“V súlade so zákonom 18/2018 Z.z. súhlasím, aby moje osobné údaje obsiahnuté v poskytnutých úradných dokladoch a priložených listinách boli kopírované, skenované alebo ináč zaznamenané v informačnom systéme vedenom spoločnosťou AspenStaff s.r.o., za účelom výberových konaní a sprostredkovania zamestnania a to v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresy, číslo pasu, číslo OP, rodné číslo, dátum a miesto narodenia, pohlavie, kontaktné údaje, rodinný stav, št. občianstvo, národnosť, bankové spojenie, zdravotná poisťovňa, fotografie, informácie o vzdelaní a predchádzajúcich pracovných skúsenostiach. Prehlasujem, že mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé.”
Tento súhlas so spracovaním mojich osobných údajov je možné kedykoľvek odvolať.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

ui42 je značka, ktorá je na slovenskom trhu už od roku 1997.
Pod značkou ui42 sa skrýva tím vývojárov, digital marketing tím a UX + Analytics tím, ktorých
spoločnou víziou je akcelerácia e-commerce projektov.
Naše vybrané naj:
- Silný tím online odborníkov - ako v oblasti technológií, tak v oblasti marketingu,
- Komplexné portfólio online služieb (vývoj webov, webová analytika, UX - použiteľnosť webov, CMS, online marketing, e-commerce),
- V oblasti UX sa venujeme aj vzdelávaniu na univerzitách aj vo firmách, resp. prednášame na
konferenciách.
- Samozrejmosťou je vlastné usability laboratórium, ktoré spľňa medzinárodné štandardy,
- Sme hrdí na nami vyvinutý CMS Buxus - redakčný systém pre aktualizáciu a správu webových portálov; plnohodnotný e-shop systém s nadštandardnými funkciami pre marketing a efektívny predaj. Buxus dnes úspešne používajú stovky webov a e-shopov, pracujú s ním tisícky používateľov,
- Vo sfére e-commerce sme behom niekoľkých rokov existencie digitálno marketingovej sesterskej firmy zaujali silné a stabilné miesto na slovenskom trhu. Zameriavame sa na akceleráciu zväčša slovenských e-shopov a e-commerce projektov na zahraničných trhoch, čo robíme ako jediní na Slovensku.
- Nosnými službami v ui42 digital sú Google Ads kampane, SEO optimalizácia, social media kampane, e-commerce poradenstvo, nástroje na cenové porovnávanie (porovnávače, napr. Heuréka) a content.

Náš ultimate big picture je ďalej rozvíjať náš ekosystém špecialistov, pri ktorom sa ecommerce projektom nebude oplácať zdĺhavo budovať svoj vlastný marketingový tím. Namiesto toho, aby sa učili na vlastných chybách, radšej využijú nás, ako "supercloud", z ktorého načerpajú toľko inšpirácie a rastu, koľko zvládnu. Naši klienti zároveň získajú medzinárodný tím, ktorý im umožní rýchlejšie a hlavne efektívnejšie expandovať do krajín EU, ktoré sú pre nich z hľadiska e-commerce zaujímavé.
Preto potrebujeme najlepších ľudí, aby nám pomohli pri budovaní ekosystému špecialistov
orientovaných na akceleráciu e-commerce projektov.

Naši top klienti: Eyerim, GymBeam, Exisport, NovyNabytok.sk, MALL, Bubulákovo, Pricemania,
Hodinky.sk, Pilulka24.sk, iHRYsko, Firotour, Pneucom, Turancar, a veľa ďalších super projektov so super ľuďmi!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing, matematika, informačné technológie, obchod a podnikanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Google Ads - Pokročilý
Google Analytics - Expert

Počet rokov praxe

2

Všeobecné:
- V ui42 ti ponúkame voľnosť, požadujeme však zodpovednosť a svedomitý prístup
- Buď tímový hráč/ hráčka a maj na pamäti, že najlepší spôsob ako dosiahnuť svoje ciele, je kooperovať s ostatnými
- Vlastný time management by si mal/mala mať v malíčku
- Kľúč k úspechu v ui42 je schopnosť relatívne rýchlo sa učiť nové veci, mať rýchly a praktický úsudok

Softskills:
- Základnom je empatia, ktorá umožňuje porozumieť klientovým potrebám a procesom v tíme
- Komunikačné zručnosti a cit pre špecifickú komunikáciu s klientom= vedieť hovoriť “rečou jeho
kmeňa”
- Orientácia na výsledky- “Always be closing”
- Schopnosť motivovať a organizovať interný tím a poskytnúť mu svoju víziu projektu

Hardskills:
- Orientácia v princípoch marketingu a marketingových stratégií- “Ako by som to spravil/a, keby to
bol môj vlastný e-shop?”
- Dobrá znalosť prostredia Google analytics a tvorby marketingových analýz,
- Bohaté skúseností s tvorbou online marketingových kampaní v prostredí Google Ads,
- Dobrá orientácia v princípoch SEO a linkbuldingu,
- Viaceré skúsenosti so Social Media marketingom,
- Orientácia v princípoch fungovania cenových porovnávačov (Heuréka, Pricemánia),
- Práca s Google sheets na naozaj pokročilej úrovni,
- Znalosť najnovších trendov v automatizácii online marketingových kampaní,
- Skúsenosť s celkovým spravovaním e-shopu je veľkou výhodou,

Poradenská činnosť a poskytovanie služieb v oblasti ľudských zdrojov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3632146  Dátum zverejnenia: 29.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 200 - 4 400 EUR/mesiac2200,- € + možnosť rýchleho kariérneho a platového rastu