Pracovník v ručnej autoumyvárni

AUTO ADAM s.r.o.

Miesto práce
Duklianska 18, okres Prešov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
hneď.
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Umývanie, čistenie, tepovanie, leštenie a kompletná starostlivosť o interiér a exteriér motorových vozidiel.

-základný plat + pohyblivé ohodnotenie podľa výkonu
-možnosť nadčasov
-dlhodobá spolupráca, možnosť naučiť sa nové veci
-práca s modernými prostriedkami starostlivosti o interiér a exteriér vozidiel
-možnosť umyť vlastné auto

Životopis so žiadosťou o zamestnanie prosím posielajte na email : [email protected].
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov prostredníctvom telefonického kontaktu- nezabudnite do žiadosti priložiť telefonický kontakt.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

-zmysel pre poriadok, čistotu a detail
-dochvíľnosť, flexibilita, rýchlosť učiť sa novým veciam
-dobrý zdravotný stav
-ochota pracovať v kolektíve

Sme stabilná regionálna firma s vyše 20 ročnou tradíciou v oblasti kúpy, predaja a leasingu jazdených motorových vozidiel, s jasnou filozofiou zameranou na čestntý prístup a spokojnosť zákazníkov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3004889  Dátum zverejnenia: 12.12.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou