Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Automechanik - hľadáme skúseného frajera ktorý sa rozumie svojmu remeslu

Autokomplexx group, s.r.o.

Miesto práce
Podunajské Biskupice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.5.2024
2 300 EUR/mesiac13. Plat Jednorazový príspevok na bývanie Výkonnostné bonusy Bonus za lojalitu Bonus za sprostredkovanie nového kolegu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • rýchloservis
  • mechanické práce
  • pneuservis
  • servis podvozkov
  • individuálne úpravy
  • športové úpravy
  • dignostika
  • príprava na STK/ EK

- práca v moderne vybavenom prostredí plnom štýlových, športových, youngtimerov, oldtimerov, ale aj bežných aút
- možnosť využívať firemné automobily, aj na súkromné účely
- rôzne osobnostné bonusy
- vzdelávací program spoločnosti, zabezpečujúci nové vedomosti aj zručnosti
- možnosť využívať služby spoločnosti na zamestnanecké ceny

 - možnosť využiť personálne ubytovanie

Svoj životopis spolu s fotografiou a krátkym textom prečo práve teba mame zobrat do našeho kolektívu pošli na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

automechanik

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2 roky

Ak si zodpovedný, cieľavedomý, so zmyslom pre detail. Ak miluješ autá a nevieš si svoj život predstaviť bez nich. Ak ruky od oleja sú zmysel tvojho života tak potom hľadáme práve teba!

Spoločnosť fungujúca na trhu 3 roky, zaoberajúca sa dovozom, renováciou, detailným čistením a servisom vozidiel, prevádzkovaním obchodu s autokozmetikou a doplnkami pre automobily, prevádzkovaním gastro prevádzok a food trucku, prevádzkovaním thajského masérskeho salónu, organizovaním verejných podujatí prevažne s motoristickým a gastronomickým zameraním

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4663113  Dátum zverejnenia: 1.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 300 EUR/mesiac