Reagujte bez životopisu

Team leader pro nové call centrum

B2M.CZ s.r.o.

Miesto práce
Námestie SNP 15, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Úspěšný česko-slovenský internetový holding B2M (www.b2m.cz) plánuje v centru Bratislavy otevřít nové call centrum pro aktivní volání slovenským zákazníkům. Hledáme zkušeného a odpovědného kolegu, který kompletně zajistí rozvoj této nové pobočky.

Co Vás čeká:

  • Vedení nové pobočky: Budete stát u zrodu a vedení nového call centra naší úspěšné české firmy přímo v centru Bratislavy.
  • Strategické vedení týmu: Zodpovídáte za nábor, školení a motivaci telefonních obchodníků, kteří se budou věnovat slovenským zákazníkům.
  • Aktivní prodej a mentoring: Nejen vedete, ale také se aktivně podílíte na prodeji a předávání svých zkušeností týmu.
  • Reporting a administrativa: Sledujete výkony a zajišťujete správu všech potřebných administrativních úkolů.

Ideální kandidát:

  • Zkušený leader v telefonním prodeji: Máte prokazatelné zkušenosti s vedením týmu a prodejem po telefonu.
  • Inspirativní motivátor: Vaše schopnost inspirovat a motivovat tým je esenciální pro dosahování top výsledků.
  • Samostatný a spolehlivý profesionál: Očekáváme vysokou míru samostatnosti a spolehlivosti v každodenní práci.

Co nabízíme:

  • Expanze a rozvoj: Jste klíčovou součástí expanze úspěšné české firmy na slovenský trh.
  • Konkurenční finanční ohodnocení: Atraktivní fixní plat doplněný o provize a prémie za plnění cílů.
  • Široká paleta benefitů: Stravenky, Multisport karta, teambuildingy a další.
  • Profesionální růst: Nabízíme široké možnosti pro Vaši kariérní expanzi a osobní rozvoj.

Manažérsky motivačný program
Stravné lístky/príspevok na stravovanie
Firemné akcie
Bonusy/prémia
Občerstvenie na pracovisku

Požiadavky na zamestnanca

Inzerujúca spoločnosť

Kontakt

Kontaktná osoba: Otto Kočí
E-mail: poslať životopis