Robotník vo výrobe

BANCHEM, s.r.o.

Miesto práce
Veľký Meder - Ižop, okres Dunajská Streda
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miesto práce: Ižop (Veľký Meder).

Do nášho výrobného strediska hľadáme kolegu na pozíciu "Robotník vo výrobe", ktorý bude zodpovedný za prácu pri plniacej linke a skladanie/balenie hotových výrobkov. Vaše konkrétne úlohy:

- práca pri linke
- príprava materiálu (fľaše, obaly) na linku, plnenie produktov na linke
- skladanie hotových výrobkov z linky, ukladanie a zoraďovanie na palety
- balenie hotových výrobkov na paletách aj mimo nich
- príprava paliet na uskladnenie
- iné pomocné práce vo výrobe podľa potreby
- pracovná doba 7:00 - 15:30 hod., pracovné dni

- práca v stabilnej slovenskej spoločnosti
- príspevok na regeneráciu pracovnej sily, kultúru či šport, dovolenkový príspevok
- príspevok na stravné lístky nad rámec zákona
- pracovná doba iba počas pracovných dní, 1-zmenná prevádzka, dodatočná prestávka počas pracovnej doby 15 min. nad rámec zákona

Životopis posielajte prosím ako reakciu na kontakt uvedený v pracovnej ponuke.
Následne bude prebiehať selekcia životopisov, pričom kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Ak Vás nebudeme kontaktovať do konca mesiaca september, považujte prosím Vašu žiadosť za zamietnutú. Za pochopenie ďakujeme.

Registráciou záujemca o zamestnanie vyjadruje súhlas spoločnosti BANCHEM, s.r.o. so spracovaním jeho osobných údajov pre účely výberového konania v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

nerozhoduje

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- predchádzajúca skúsenosť s prácou vo výrobe ako operátor, robotník
- fyzická zdatnosť, spoľahlivosť, pracovitosť a schopnosť rýchlo sa zaučiť
- ochota vypomôcť v prípade potreby aj s inými úlohami vo výrobe (napr. pomoc v sklade a pod.)
- vodičský preukaz skupiny B
- bydlisko priamo v Dunajskej Strede alebo veľmi blízkom okolí veľkou výhodou! (bude vysvetlené bližšie na osobnom pohovore)
- znalosť slovenského jazyka aspoň na úrovni porozumenia

Sme rodinná spoločnosť - 100% slovenský výrobca a distribútor čistiacich, dezinfekčných a špeciálnych prostriedkov pre prakticky všetky oblasti hygieny a čistenia. Naša produkcia je využívaná vyše tisíckou spokojných, predovšetkým firemných klientov. Medzi nich patria najmä zdravotnícke zariadenia, priemyselné podniky, upratovacie a čistiace služby, ústavy sociálnej starostlivosti, domovy pre seniorov, rovnako ako aj rôzne organizácie a distribútori pre domácnosti. Sme držiteľmi certifikátu kvality ISO 9001:2008 ako aj certifikátu ISO 14001:2004. Pôsobíme v štyroch lokalitách s centrálou v Dunajskej Strede a zamestnávame okolo 40 ľudí.

Ak Vás náš profil oslovil, pridajte sa k nám. Naša spoločnosť Vám poskytne korektný prístup a ľudské jednanie, dobrú pracovnú atmosféru a možnosť realizovať sa. Očakávame, že budete na svojich zadaniach pracovať naplno a hľadať spôsoby, ako sa veci dajú riešiť.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3157549  Dátum zverejnenia: 11.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou