Ještě 1x pizzař, od ihned a bez němčiny, Rakousko

Bartlett Recruitment s.r.o.

Místo práce
Bad Gastein, Rakousko
plný úvazek
Termín nástupu
15.07.2019
Mzdové podmínky (brutto)
2 500 EUR/měsícčistá mzda je 1700 EUR/v tempu 48 hodin týdně s přesčasy 2500€ měsíčně čistého.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro restauraci v rakouských Alpách hledáme zkušeného kuchaře pro italskou kuchyni s češtinou/slovenštinou stačí. Restaurace s a la cart kuchyní s 80 místy. Práce je na na sezónu či ještě lépe natrvalo. Němčina na alespoň minimální úrovni ovšem výhodou kvůli domluvě s číšníky,ale není podmínkou. V restauraci se mluví česky, český majitel. Příprava různých druhů pizz. Přesčasy jsou nutností, ale dostanete je všechny zaplacené. Volno v roce je celofiremní od cca 15.10 do 15.12.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Ref.č.: ID 368
Plat: 1700 - 2500 e čistého dle odpracovaných hodin
mzda: (základní mzda je 1700 € čistého za 45 hodin týdně, přesčasy se proplácejí) Ubytování stojí 250€ měsíčně
Region: Rakouské Alpy
Typ: plný úvazek s pojištěním a soc.zabezpečením, rakouská prac. smlouva.
Nástup: možný a chtěný od ihned, nejpozději do 1 týdne
Platnost: nabídka je aktuální
Ubytování zajištěno, strava také

Informace o náboru

Svůj životopis v českém anebo v německém jazyce společně s fotografií zašlete prosím na [email protected] anebo se registrujte vyplněním dotazníku na www.bartlett.cz . Bartlett.cz +420608769029.

* zprostředkovaní a veškeré naše služby jsou pro Vás zdarma

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Restaurace, bary, jídelny apod.

Solidní původem český zaměstnavatel provozující restauraci. česko-slovenský kolektiv v kuchyni. Ubytování i stravu budete mít zajištěnou.Nádherná oblast rakouských Alp. Skoro celoroční provoz. Dlouhodobé zaměstnání bez nutnosti němčiny.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

příprava pizz (elektrická trouba )

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Úplný začátečník (A1) nebo Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Praxe na pozici/v oblasti

pizzař

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- vhodné pro zkušenějšího zaběhlého pizzaře
- zkušenosti s touto pozicí nutností
- budeme ověřovat pracovní posudek z 1 vybraného zaměstnání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemích . Zaměření na gastronomii a hotelnictví. Více než 25 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 1534570  Dátum zverejnenia: 4.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 500 EUR/měsícčistá mzda je 1700 EUR/v tempu 48 hodin týdně s přesčasy 2500€ měsíčně čistého.