Teamleader - Služba Zákazníkom (zástup na MD/RD)

BASF Slovensko spol. s r.o.

Miesto práce
Na stanicu, Žilina
Termín nástupu
od 1.8.2019 alebo dohodou
minimálne 1400€ brutto (garantovaná základná zložka) + ročná odmena cca 2 x základného platu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Riadenie oddelenia zákazníckeho servisu divízie stavebnej chémie v Žiline
• Nastavovanie, koordinácia, zlepšovanie systémových procesov
• Zodpovednosť za implementáciu a dodržiavanie skupinových procesov a nových projektov v rámci zákazníckeho servisu
• Spolupráca a komunikácia so zahraničným tímom v oblasti systémových procesov SAP
• Aktívna komunikácia a spolupráca s inými oddeleniami, obchodom, vedením, produktovými manažermi
• Vykonávanie pravidelných kontrol a monitorovanie cien, vytváranie reportov v súvislosti s procesmi týkajúcimi sa zákazníckeho strediska

Prácu vo vysoko motivovanom tíme.
Rozvoj Vašich odborných a osobných zručností.
Príležitosť pre kariérny rast v rámci medzinárodnej spoločnosti.
Iné sociálne benefity (zvýšené stravné, poistenie, príspevok do DDS, príspevok v prípade PN...)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Naše očakávania:
• Skúsenosti s riadením tímu zákazníckeho strediska
• AJ – pokročilý (nutnosť), NJ – výhodou
• Úplné SŠ, alebo VŠ vzdelanie ekonomického smeru
• Skúsenosti so systémom SAP (SD, MM, Logistic, FI) – transakcie týkajúce sa obchodného oddelenia (zákazky, fakturácia, dodacie listy, cenotvorba, pohyby materiálu, skladové hospodárstvo, logistika..)• Silné logické myslenie, uvažovanie v súvislostiach, zmysel pre detail, presnosť, dôraz na komunikáciu
• Rozvinuté komunikačné zručnosti, zmysel pre tímovosť, objektivita,
• Skúsenosti so spoluprácou v medzinárodnom tíme vítané

V spoločnosti BASF tvoríme chémiu - a robíme to už 150 rokov. Naše portfólio siaha od chemikálií, plastov, spracovateľských výrobkov a prostriedkov na ochranu plodín až po ropu a plyn. Sme predná svetová chemická spoločnosť, ktorej najlepšie tímy vyvíjajú múdre riešenia pre našich zákazníkov a tvoria chémiu pre trvalo udržateľnú budúcnosť

Úspech celej spoločnosti BASF spočíva v osobnej angažovanosti našich zamestnancov. Vedieme ich k tomu, aby rozvíjali svoje silné stránky, a oceňujeme ich úspechy. Zaujímavá paleta funkcií, výkonnostných prémií a množstvo rôznych príležitostí pre medzinárodný rozvoj - to sú len niektoré z faktorov, ktoré by mali pritiahnuť vašu pozornosť. Zdravá rovnováha medzi pracovným a súkromným životom je hlavnou prioritou pre nás všetkých

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3689169  Dátum zverejnenia: 7.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: minimálne 1400€ brutto (garantovaná základná zložka) + ročná odmena cca 2 x základného platu.