Údržbár- Lom Včeláre

Carmeuse Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Lom Včeláre, Dvorníky - Včeláre
Termín nástupu
ASAP
Od 1 150 EUR/mesiacMzda sa skladá zo základnej mzdy + 5% mesačnej variabilnej zložky. Finálna výška mzdy je posudzovaná individuálne a závisí od skúsenosti kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Vykonáva opravy a pravidelné preventívne údržby technologických zariadení, servisných a montážnych prác
-Vykonáva mazanie všetkých stacionárnych strojov a zariadení na -Úpravni, Expedícii, Lome a v celom závode podľa mazacieho plánu
-Vykonáva opravy mazacích miest, pokiaľ sú mazacie miesta nefunkčné
-Vedie evidenciu a vyplňuje kontrolný list mazania podľa mazacieho plánu
-Pripravuje plochy na zváranie a montáž
-Vykonáva rezanie kovových materiálov kyslíkom, ručne a na rezacích strojoch
-Vykonáva zváranie, navarovanie súčiastok a konštrukcií z kovových materiálov a ich zliatin elektrickým oblúkom alebo plynovým zváracím zariadením
-Vykonáva diagnostikovanie závad a porúch strojných zariadení
-Vykonáva opravy, údržbu, mazanie podľa technologických postupov a návodov na obsluhu a údržbu prílsušných zariadení a vozidiel
-Vykonáva montáž a demontáž jednotlivých celkov strojnotechnologických zariadení
-Vykonáva zostavovanie, skúšanie, nastavovanie a oživovanie častí strojov a zariadení
-Vykonáva funkčné skúšky strojov a zariadení
-Vykonáva výrobu potrebných náhradných dielov
-Vykonáva ručné opracúvanie strojných súčiastok a jednotlivých dielov
-Spracováva jednoduché náčrtky na doplnenie zadaného technologického postupu
-Je zodpovedný za čistotu a poriadok v dielňach strojnej údržby a na pridelenom pracovisku počas opráv

-Príspevok spoločnosti na doplnkové dôchodkové sporenie (3.pilier)

-Odmeny pri pracovných a životných jubileách

-Príspevok na stravovanie nad rámec zákona

-Cafeteria vo výške 150€

-Ročný bonus

-Karta Multisport

-Bezplatné vzdelávanie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Technické

-Odborné vzdelanie v odbore zámočník
-Trestno-právna bezúhonnosť
-Znalosť výrobného procesu úpravy vápenca
-Znalosť konštrukcie používaných zariadení, mechanizmov a vozidiel
-Vodičský preukaz skupiny B, C
-Znalosť čítania výkresovej dokumentácie
-Skúšky opravára transportných zariadení
-Skúšky opravára zdvíhacích zariadení
-Skúšky pre obsluhu zdvíhacích zariadení nezaradených do tried a viazanie bremien
-Zváračský kurz Z-E1 Z-G1

Carmeuse je popredným výrobcom produktov s vysokým obsahom vápnika a dolomitického vápna, chemického vápenca a drveného vápencového kameniva, ktoré sú dôležitou súčasťou dôležitých priemyselných odvetví vo výrobe ocele, energetike, environmentálnych službách a stavebníctve.
Vďaka výrobkom Carmeuse je oceľ pevnejšia, čistejšia, voda je čistejšia a vozovky vydržia dlhšie – sú dôležitou zložkou materiálov, ktoré budujú a obnovujú infraštruktúru po celom svete.
Carmeuse sídli v 15 krajinách západnej, strednej a východnej Európy a prevádzkuje viac ako 60 výrobných zariadení, v ktorých pracuje až 2 000 zamestnancov, ktorých poháňa vášeň pre úspech, kvalitu, efektivitu a rešpekt k životnému prostrediu.
Ako rodinný podnik so sídlom v Louvain la Neuve v Belgicku je Carmeuse vedený svojimi silnými hodnotami a princípmi, ktoré sa odovzdávajú z generácie na generáciu a spoločnosť si udržiava medzinárodnú prítomnosť, ktorá pokrýva západnú, strednú a východnú Európu, Afriku, Áziu ako aj Severnú Ameriku.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Vanessa Gereková
Tel.: +421903715789
E-mail: poslať životopis
ID: 4627481  Dátum zverejnenia: 20.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac