Asistentka (správa obchodného centra Eperia)

EPERIA Shopping Mall - Arm. gen. Svobodu 6460/34, 080 01 Prešov-Sekčov, okres Prešov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Asistentka zodpovedá za poskytovanie komplexnej administratívnej pomoci a podpory pre manažéra a/alebo oddelenie, koordináciu procesov, rovnako však vystupuje ako osoba prvého kontaktu pre nájomníkov nehnuteľnosti a dodávateľov služieb.

Zodpovedá za komplexnú administratívnu podporu pre manažéra a ostatných členov tímu
  • Zodpovedá za organizačné zabezpečenie obchodných stretnutí, služobných ciest, vrátane rezervácií hotelov, cestovných lístkov a iných nevyhnutných náležitostí súvisiacich s organizáciou služobných ciest
  • Zodpovedá za prípravu a kompletizáciu podkladov pre obchodné stretnutia a rokovania , zodpovedná za prípravu zápisov z porád, sleduje a eviduje úlohy a ich plnenie, zabezpečuje dodržiavanie plnenia stanovených termínov
  • Spracováva podklady a spolupracuje pri príprave prezentácií
  • Zabezpečuje komplexnú starostlivosť o obchodných partnerov, prípravu a podávanie občerstvenia
  • Zodpovedá za prípravu písomnej korešpondencie s obchodnými partnermi podľa inštrukcií nadriadených
  • Zodpovedá za zabezpečenie administratívneho chodu kancelárie, objednávanie základných kancelárskych potrieb a občerstvenia
  • Zodpovedá za príjem, evidenciu a zasielanie firemnej korešpondencie, komplexnú internú aj externú komunikáciu s obchodnými partnermi, dodávateľmi i kolegami (príprava, odosielanie, príjem a evidencia zásielok – písomná, elektronická a telefonická forma)
  • Zodpovedá za prípravu účtovných podkladov a ich odovzdávanie účtovnému oddeleniu, zodpovedá za evidenciu faktúr, prípravu návrhov na odsúhlasenie platieb, zadávanie platieb, ich evidenciu a archiváciu
  • Zodpovedá za aktualizáciu a evidenciu plných mocí v rámci spoločnosti
  • Zodpovedá za vedenie evidencie dochádzky a stravných lístkov zamestnancov
  • Zodpovedá za spracovanie vyúčtovania pracovných ciest
  • Zodpovedá za vedenie pokladne strediska i pokladne klienta
  • Zodpovedá za archiváciu dokumentov na spoločný hard-disk
  • Plnenie ďalších úloh podľa nariadení vedenia spoločnosti

  • Možnosť sebarealizácie v medzinárodnom korporátnom prostredí
  • Vzdelávacie a rozvojové programy pre zamestnancov
  • Teambuilding, benefity a sociálny program pre zamestnancov
  • Motivačné finančné hodnotenie
  • Stravné lístky v hodnote 4 Eur s príplatkom zamestnávateľa
  • Finančný bonus za odporučenie kandidátov
  • Flexibilná pracovná doba
  • Možnosť zúčastniť sa medzinárodných výmenných programov
  • Kariérny rast
  • Naša spoločnosť CBRE bola nominovaná ako zamestnávateľ roka 2016

V prípade, ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, zašlite svoj štruktúrovaný životopis priamou reakciou cez portál profesia. Vaše dokumenty budú starostlivo posúdené našim HR tímom a v prípade splnenia kvalifikačných predpokladov pre túto pozíciu Vás budeme telefonicky kontaktovať pre doplnenie ďalších informácií a detailov k osobnému pohovoru.

Všetkým uchádzačom o prácu v CBRE vopred ďakujeme.

S úctou,

Váš CBRE HR tím

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

KNOWLEDGE / VEDOMOSTI
  • SŠ/VŠ vzdelanie v oblasti ekonomického smeru
  • Základný prehľad v oblasti finančnej terminológie
  • MS Excel – evidencia dát
  • Anglický jazyk – B1, B2, C1

SKILLS / ZRUČNOSTI
  • Profesionálna prezentácia voči interným aj externým klientom
  • Výborné komunikačné zručnosti, písomné i verbálne, v SJ aj EN jazyku
  • Výborné komunikačné zručnosti pri príprave obchodnej korešpondencie
  • Výborné organizačné zručnosti, schopnosť efektívne plánovať a koordinovať rôzne činnosti – time management, plnenie termínov, práca s kalendárom

ABILITIES / SCHOPNOSTI
  • Schopnosť správne vyhodnotiť zadané úlohy a realizovať následné kroky potrebné pre ich splnenie
  • Schopnosť primerane a profesionálne reagovať na bežné požiadavky či sťažnosti zo strany klientov, spolupracovníkov a nadriadeného
  • Schopnosť vyriešiť problémy v štandardných situáciách
  • Starostlivosť o klienta
  • Tímová spolupráca
  • Svedomitosť, spoľahlivosť a zodpovednosť

V CBRE našim klientom poskytujeme tie najlepšie služby pre ich nehnuteľnosti. Sme najväčšou svetovou poradenskou a investičnou spoločnosťou v oblasti komerčných nehnuteľností a od roku 2008 sme zaradení v zozname Fortune 500.

CBRE na Slovensku pôsobí už viac ako 20 rokov a zamestnáva viac ako 200 zamestnancov v Bratislave, Košiciach a Banskej Bystrici. Celkovým obratom viac ako 30 miliónov eur sa radíme medzi top konzultačné spoločnosti na Slovensku.

Sme dobrí v tom, čo robíme, lebo to robíme spoločne. Od architektov cez konzultantov, finančných expertov až po projekt manažérov, všetci ťaháme za jeden povraz a smerujeme k jednému cieľu. Baví nás spolu hľadať spôsoby, ako prinášať našim klientom tie najlepšie riešenia.

Hľadáme k nám ľudí, ktorí to budú cítiť rovnako. Zvedavých a ľudských, ktorí sa chcú učiť a rásť spolu s nami. Ktorí ocenia menej hierarchie a viac dôvery robiť veci, kedy chcú a ako chcú. Menej mikromanažmentu a viac kolegov, ktorí si nájdu čas pomôcť.

V CBRE je nám dobre. Môže byť aj vám.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Katarína Kucková
E-mail: poslať životopis
Mám záujem
ID: 3160919  Dátum zverejnenia: 15.8.2017