Vodič vysokozdvižného vozíka

CD - profil s.r.o.

Miesto práce
Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
3,87€ + výkononový bonus + dochádzkový bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha a riadenie vysokozdvižného vozíka v súvislosti s:
• prevážaním baliaceho materiálu, hotových výrobkov a vstupného materiálu k výrobným zariadeniam, stohovanie paliet
• vykonanie bežnej údržby zvereného vozidla,
• práca na dve zmeny (ranná 6:00-14:00 hod., poobedná 14:00- 22:00 hod.)

• motivačné finančné hodnotenie formou výkonových bonusov
• práca v stabilnej spoločnosti
• práca v centre mesta
• celozávodné dovolenky v zime a v lete
• príspevok na ubytovanie alebo príspevok na cestovné (po splnení podmienok)
• dochádzkové bonusy
• ostatné sociálne benefity

Ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Všetky životopisy evidujeme v zmysle ochrany osobných údajov a v prípade splnenia podmienok, kladených na ponúkanú pracovnú pozíciu, budeme uchádzača telefonicky kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

nerozhoduje

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy

Počet rokov praxe

1

• prax s obsluhou VZV,
• prax s nakladním a vykladaním kamiónov výhodou
• platné oprávnenie na riadenie VZV, v prípade neplatného oprávnenia na VZV zabezpečíme preškolenie na náklady našej spoločnosti
• zmysel pre poriadok a systém
• orientácia na vysoký výkon a výsledky práce
• dochvíľnosť a precíznosť
• fyzická zdatnosť

CD-profil s.r.o. je spoločnosť s 25-ročnou históriou. Hlavným predmetom činnosti je tvárnenie plechu za studena použitím technológií valcovania a lisovania. Sme dynamicky rozvíjajúca sa spoločnosť, ktorá vďaka investíciám do výrobných priestorov a technológií neustále zvyšuje konkurencieschopnosť a upevňuje svoje postavenie na domácom aj medzinárodnom trhu.
Naším hlavným rozvojovým potenciálom sú kvalifikovaní zamestnanci a využívanie vlastných technológií a zariadení.
Produktové portfólio tvoria otvorené, zatvorené, zvárané, dierované a lisované profily, ktoré sa využívajú v strojárskom, nábytkárskom, poľnohospodárskom, stavebnom a elektrotechnickom priemysle.
Naše výrobky vyvážame do 20 štátov celého sveta. Export spoločnosti tvorí 70 % objemu produkcie. V súčasnosti zamestnávame viac ako 170 zamestnancov.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3681938  Dátum zverejnenia: 30.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,87€ + výkononový bonus + dochádzkový bonus