Samostatný kuchár/kuchárka

Centrum spoločných činností Slovenskej akadémie vied

Miesto práce
Kongresové centrum SAV Academia, Stará Lesná
Termín nástupu
Dohodou
1 100 EUR/mesiacPríplatky v zmysle zákona č.553/2003 Z.z. (soboty, nedele, nočné, sviatky)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výroba jedál teplej a studenej kuchyne, špecialít pre hotelových hostí a na slávnostné príležitosti (banket, raut, recepciu), organizácia výroby jedál, dodržiavanie  gastronomických a hygienických noriem

K svojej mzde dostanete zdarma:

- ubytovanie

- stravovanie počas pracovných zmien

- 5 dní dovolenky naviac

Vytvárame pracovné prostredie, kde sa viete realizovať, ale aj veľa naučiť no najmä byť sám sebou. Práca v tíme je postavená na vzájomnom rešpekte a spolupráci. Svojich kolegov podporujeme, motivujeme, staráme sa o nich, tak ako aj o svojich hotelových hostí.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Kuchár

Zodpovednosť, kreativita

Centrum spoločných činností Slovenskej akadémie vied, v. v. i. zabezpečuje a spravuje infraštruktúru výskumu a vývoja. Poskytuje množstvo služieb nielen pre univerzity či verejnosť, ale taktiež sa podieľa na realizácii európskych projektov a reprezentuje Slovenskú republiku v európskych iniciatívach či združeniach.
Pozostáva z 8 organizačných zložiek: Výpočtové stredisko SAV, Kongresové centrum SAV Smolenice, Kongresové centrum SAV Academia Stará Lesná, Archív SAV, Technicko-hospodárska správa ÚSV SAV, Encyklopedický ústav SAV, VEDA-vydavateľstvo SAV, Správa účelových zariadení SAV.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Iveta Cintelová
Tel.: 052 4467464-6
E-mail: poslať životopis
ID: 4821365  Dátum zverejnenia: 3.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac