Vodič

Champion Food, s. r. o.

Miesto práce
Považská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiacmzda závisí od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vodič - rozvoz baleného lahôdkového tovaru

  • Rozvoz baleného lahôdkového tovaru v určených lokalitách
  • Starostlivosť o vozidlo a jeho údržbu
  • Komunikácia so zákazníkmi
  • Zabezpečenie správnej manipulácie s tovarom
  • Dodržiavanie cestovných poriadkov a bezpečnostných predpisov

Ďalšie príklady typickej náplne práce pre pozíciu Vodič:

  • Rozvoz tovaru na rôzne miesta v rámci SR (okres Považská Bystrica a Žilinský kraj)
  • Prevádzkovanie dodávky do 3,5t
  • Pripravovanie vozidiel na jazdu

Typický deň na pracovnej pozícii:

  • Pripravíš vozidlo a skontroluješ tovar, ktorý máš rozvážať
  • Rozvezieš tovar podľa rozvozového plánu
  • Po rozvoze odovzdáš všetky doklady na firme, uzavrieš svoj pracovný deň
  • Raz za týždeň si umyješ a vyčistíš zverené vozidlo

Typická pracovná doba pre pozíciu Vodič:

  • 8 hodín denne

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Komunikácia: schopnosť jasne a zrozumiteľne komunikovať
  • Technická zdatnosť: skúsenosti s vedením dodávky do 3,5 t
  • Slušné vystupovanie: reprezentatívny vzhľad a príjemné vystupovanie
  • Spoľahlivosť: dodržiavanie termínov a zodpovednosť za vozidlo a tovar
  • Zodpovednosť: schopnosť riešiť problémy a byť iniciatívnym
  • Vzdelanie: minimálne stredoškolské
  • Hard skills: vodičský preukaz, skúsenosti s používaním navigačných systémov
  • Soft skills: tímový hráč, prispôsobivý a zodpovedný

Výroba bagiet, šalátov a iných lahôdkových výrobkov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Katarína Činčurová
Tel.: +421902933333
E-mail: poslať životopis
ID: 4813364  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac