Čašník/čka

CITY GASTRO s. r. o.

Miesto práce
Námestie Alexandra Dubčeka 1, 811 01 Bratislava-Hrad
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Dohodou
1 450 - 1 600 EUR/mesiacVariabilná zložka mzdy sa bude odvíjať od skúseností a zručností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hradná reštaurácia hľadá dynamického a usmievavého čašníka/čašníčku, ktorý/ktorá sa pridá k našej vášnivej gastronomickej rodine. Táto pozícia je zameraná na poskytovanie vynikajúceho zákazníckeho zážitku, obsluhu a zabezpečenie pohodlného a príjemného prostredia pre našich hostí.

Zodpovednosti:
Vítanie a obsluha hostí s úsmevom a profesionalitou.
Zabezpečenie rýchleho a efektívneho servisu nápojov a jedál.
Aktívne počúvanie potrieb zákazníkov a poskytovanie odporúčaní.
Udržiavanie čistoty a poriadku v reštaurácii a na pracovisku.
Spolupráca s kuchynským personálom a manažmentom v zabezpečení plynulého chodu prevádzky.

Pre našich zamestnancov vytvárame férové a priateľské prostredie.
Naším záujmom a cieľom je, aby sa cítili v našej spoločnosti dobre a plnohodnotne.
O našom prístupe hovorí aj fakt, že v našej sieti pracuje veľa zamestnancov viac ako 10 rokov.

- ponúkame prácu v stabilnej, gastronomickej spoločnosti
- ponúkame prácu v mladom, dynamickom kolektíve
- poskytujeme možnosť vzdelávania
- poskytujeme odmenu za odporučenie zamestnanca
- ponúkame MultiŠport kartu, ktorá je čiastočne hradená zamestnávateľom
- zabezpečenie pracovného oblečenia a chutnej stravy je samozrejmosťou

Ak sa cítite byť vhodným kandidátom/kandidátkou pre túto pozíciu, pošlite svoj životopis na email: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

čašník

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Flexibilita - pohyblivá pracovná doba
Zodpovednosť
Pracovitosť
Samostatnosť
Tímová spolupráca
Príjemné vystupovanie
Bezúhonnosť a čistý RT

Naša spoločnosť CITY GASTRO poskytuje komplexné služby v oblasti gastro už od roku 2011.
Sme špecialisti na spoločné stravovanie, naše prevádzky sa nachádzajú vo firmách, školách, nemocniciach a v zariadeniach sociálnych a opatrovateľských služieb.
Prevádzkujeme tiež niekoľko a la carte reštaurácií a kaviarní a poskytujeme aj komplexné cateringové služby.

Našou misiou je kreatívna kuchyňa, naším cieľom chutné a zdravé jedlá.
Tím CITY GASTRO tvoria kuchári a manažéri s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti gastronómie.
www.citygastro.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Viktória Jonasová
Tel.: +421947905908
E-mail: poslať životopis
ID: 4824120  Dátum zverejnenia: 6.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 450 EUR/mesiac