Pizza Master

Ing. Ivan Považanec - PLIP

Miesto práce
Banšelova, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
od 900€ do 1200€ v čistom, záleží od skúsenosti a zručnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do našej rýchlo napredujúcej prevádzky a dynamického kolektívu posilu v podobe pizzera s praxou. Od človeka na tejto pozícii očakávame zanietenosť v danom obore, zodpovednosť, radosť z práce v kolektíve, motiváciu napredovať s celým teamom v ktorom je nevyhnutné spolupracovať a vzájomne si pomáhať.

Zodpovednosť za prípravu PIZZE / Jedál
Zodpovednosť za balenie jedál podľa objednávky
Príprava a kontrola potrebných surovín na prípravu
Dodržiavanie noriem a receptúr pri príprave jedál
Kontrola stavu potrebných surovín na sklade
Zodpovednosť za objednávanie tovaru
Zodpovednosť za čistotu svojho pracovného priestoru, zariadení, inventáru a skladu

Pracovná doba: krátky / dlhý týždeň

Ak ti sedí daná charakteristika pracovnej náplne a toho čo sa od tejto pracovnej pozície očakáva, neváhaj a kontaktuj nás

PO - ŠTV | 10:00 - 22:00
PIA | 10:00 - 22:00
SO | 11:00 - 22:00
NE | ZATVORENÉ

- Firemné pracovné oblečenie
- Stravovanie zdarma
- Bonusy za zvýšený mesačný obrat
- Firemné teambuildingy

pre bližšie info a dohodnutie si pohovoru prosím kontaktovať na tel: 0904697229 alebo e-mail: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Kuchár - Gastronómia

Počet rokov praxe

2

Príjemné vystupovanie
Zodpovedný prístup k svojej práci
Spoľahlivosť pri výkone práce
Radosť zo socializácie sa v kuchynskom tíme
Šikovnosť a skúsenosť v danom obore
Chcieť napredovať a zlepšovať sa
Motivácia tímovo budovať značku a zlepšovať ponúkané služby
Kreativita pri návrhu nových jedál

Prevádzkovateľ viacerých gastronomických zariadení so stabilnou klientelou, na trhu už vyše 30 rokov. Firma na svojej základni na vyššie uvedenej adrese prevádzkuje veľkokapacitnú viacúčelovú kuchyňu, kde boli založené dve predajné značky, z ktorých každá ponúka svoj sortiment pre odlišné cieľové skupiny svojich zákazníkov.

Jedna časť kuchyne je orientovaná na obedové menu a tradičné špeciality slovenskej a českej kuchyne podávané na mieste pôsobenia firmy.

Druhá časť tejto kuchyne je zameraná primárne na komfortnú online donášku jedál a menšie cateringové služby

Ponúkame možnosť
- Motivačného a stabilného finančného ohodnotenia
- Profesionálnej a stabilnej práce
- Sebarealizácie
- Práce v dynamickom kolektíve v rýchlo napredujúcej prevádzke / spoločnosti

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3455465  Dátum zverejnenia: 10.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 900€ do 1200€ v čistom, záleží od skúsenosti a zručnosti