Office assistant - skrátený pracovný úväzok

Delirest Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
16.09.2018
500,- Eur brutto + 20% pohyblivá zložka mzdy (pri pracovnom úväzku 25 hod. týždenne)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • zodpovednosť za chod recepcie
  • prijímanie a evidencia návštev (prvý kontakt s klientmi a zamestnancami spločnosti)
  • prijímanie a vybavovanie telefonickej a mailovej komunikácie
  • koordinácia zasadacích miestností
  • scanovanie a kopírovanie dokumentov
  • administratíva - archivácia zmlúv, dokumentov
  • komunikácia v anglickom jazyku
  • plnenie ďalších úloh podľa pokynov nadriadeného
  • pracovná doba pondelok až piatok 8:00 - 13.30 alebo 11.30 - 17.00 (záleží od dohody s kolegyňami)

U nás získate:
  • stabilné a dlhodobé zamestnanie
  • pravidelný a deklarovaný plat
  • kvalitné zaškolenie
  • dotované stravovanie
  • možnosť profesijného rastu

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila, posielajte nám Váš štruktúrovaný životopis spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov na nižšie uvedenú e-mailovú adresu.
V prípade veľkého počtu žiadostí nebude možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorí spĺňajú všetky naše požiadavky. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • dobré komunikačné a organizačné zručnosti,
  • zmysel pre detail, zodpovednosť,
  • proaktívny prístup, flexibilita
  • znalosť anglického jazyka

Spoločnosť Delirest Slovakia s. r. o. je líder na slovenskom trhu závodného stravovania a komplexný dodávateľ gastronomických služieb pre širokú škálu zákazníkov. Svoje služby poskytujeme ako v priemyselných spoločnostiach, tak v business centrách, v školstve, v nemocniciach a podobne. Gastronómia, služba a servis zákazníkovi nás baví, preto túto prácu robíme viac ako 30 rokov. Staňte sa aj Vy súčasťou nášho úspechu!
Základom všetkého, čo spoločnosť Delirest reprezentuje, sú ľudia, a my všetci si preto zaslúžime na pracovisku spravodlivé zaobchádzanie a rešpekt. Ak teda uvidíte niečo nesprávne, je jednoznačne zásadné, aby ste sa ozvali. Je naším právom a povinnosťou, aby sme chránili sami seba aj svojich kolegov a podporovali vysoké etické štandardy a povesť spoločnosti Delirest. Tá je odrazom hodnôt, ktoré zastávame a ktorými sa riadime: Zdravie a bezpečnosť predovšetkým, Zlepšovanie je v našej DNA, Sme lídrom v oblasti správy a riadenia, Sme zásadoví a transparentní, Hrdo sa orientujeme na výsledky.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: HR oddelenie
E-mail: poslať životopis
ID: 3476054  Dátum zverejnenia: 22.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 500,- Eur brutto + 20% pohyblivá zložka mzdy (pri pracovnom úväzku 25 hod. týždenne)