Zástupkyňa Galanta - West

COOP Jednota

Miesto práce
Galanta
Termín nástupu
dohodou
1 126 EUR/mesiacprémie, odmeny a príplatky za prácu nadčas, víkendy a sviatky do výšky 100%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• príprava harmonogramu nástupu pracovníkov do práce

• zabezpečenie plynulého chodu predajne
• zadávať úlohy a kontrolovať vykonanú prácu
• práca na PC
• zabezpečenie spracovania dennej a mesačnej uzávierky, odvod hotovosti
• vykladanie tovaru a označovanie ho správnou cenovkou
• kontrola záručnej lehoty a kvality predávaného tovaru
• zabezpečenie dostupnosti, kvality a správneho uskladňovania tovaru
• zastupovanie svojho nadriadeného v čase jeho neprítomnosti
• dodržiavanie hygienických a legislatívnych predpisov
• zabezpečovať správne uskladňovanie tovaru;

• dlhodobá práca na pracovnú zmluvu;

• práca na trvalý pracovný pomer;
• práca v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou;
• zaškolovanie a ďalšie vzdelávanie zamestnancov;
• priestor pre kariérny rast a rozvoj;
• príjem vyplácaný vždy v stanovenom termíne;
• príspevok na stravovanie;
• finančná odmena pri pracovnom a životnom výročí;
• vianočné darčekové poukážky;
• zľavy u našich partnerov;
• príspevok na dopravu;
• príspevok na dôchodkové poistenie;
• bezúročná pôžička pre zamestnancov;
• bohatý sociálny program;
(príspevok na kultúru, šport, rekreáciu)
• firemné spoločné, kultúrne a športové aktivity;
• preplácame 20% cestovného do práce zo sociálneho fondu;

Ďakujeme Vám za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Veľmi nás tešia prichádzajúce reakcie a vopred sa ospravedlňujeme, že nebudeme vedieť každého kandidáta individuálne osloviť. Všetky doručené životopisy však posúdime na základe nášho najlepšieho svedomia a vedomia. Následne budeme vybraných kandidátov telefonicky kontaktovať, aby sme si dohodli termín pohovoru.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 22 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

 záujem pracovať v prostredí maloobchodu v priamom kontakte so zákazníkom

• Ochota pracovať, samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť,
• skúsenosť z obchodu vítaná, nie je podmienkou;
• schopnosť tímovej práce;
• ochota k fyzickej práci;
• ochota pracovať na zmeny a počas víkendov;
• flexibilita;
• komunikatívnosť;
• prozákaznícke myslenie;
• príjemné a ústretové vystupovanie;
• nevyhnutnou súčasťou žiadosti o zamestnanie je pripojenie životopisu;

Skupina COOP Jednota prevádzkuje najrozsiahlejšiu obchodnú sieť s viac ako 2 000 predajňami, ktoré sú zaradené do troch maloobchodných formátov: POTRAVINY, SUPERMARKET a Tempo SUPERMARKET. Zamestnáva viac ako 14.000 zamestnancov na Slovensku.
Do skupiny COOP Jednota patrí COOP Jednota Slovensko, spotrebné družstvo spolu s 25 COOP Jednotami, spotrebnými družstvami, ktoré sa zaoberajú obchodnou činnosťou, a taktiež 9 logistických centier.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Kováč
E-mail: poslať životopis