Logo Crowdberry a.s.

Paralegal / študent/ka práva

Crowdberry a.s.

Miesto práce
UNIQ Staromestská, Staromestská, Bratislava
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
7 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme Crowdberry, rýchle rastúca investičná firma, ktorá umožňuje súkromným investorom investovať do firiem a nehnuteľností, spoluvlastniť ich a byť tak súčasťou ich úspešného príbehu. Do nášho tímu v Bratislave hľadáme šikovnú kolegu/kolegyňu na pozíciu PARALEGAL.

Od prvého dňa sa staneš dôležitým členom nášho tímu. Spolu s ďalšími kolegami z právneho tímu a externými advokátskymi kanceláriami budeš pomáhať predstavenstvu a investičnému tímu manažovať viac ako 100 mil. EUR v aktívach, ktoré Crowdberry spravuje v 60+ cieľových spoločnostiach, investičných fondoch a investičných účelových spoločnostiach (SPV) v Slovenskej a Českej republike a v troch investičných segmentoch – startupy, malé a stredné podniky a nehnuteľnosti, vrátane korporátnej agendy spoločností zo skupiny Crowdberry.

TVOJA NÁPLŇ PRÁCE:
Podpora :

  • pri príprave a realizácií transakčnej dokumentácie (zmluvy o prevode, príkazy na prevod, AML)
  • pri prevodoch cenných papierov (vrátane komunikácie s príslušnými depozitármi);
  • pri príprave korporátnych dokumentov
  • pri príprave rôznej internej dokumentácie a interných predpisov.

Príprava:

  • podkladov a rešerší k rôznym témam z korporátneho práva a práva cenných papierov;
  • podkladov pre zakladanie obchodných spoločností, zmeny v spoločnostiach alebo ich orgánoch a príprave valných zhromaždení;
  • jednoduchších záväzkových zmlúv, zmlúv o úveroch alebo pôžičkách;
  • podaní a komunikácia so štátnou a verejnou správou;
  • správa a vedenie archivácie právnej dokumentácie.

NAŠE POŽIADAVKY:

• Si študent práva na VŠ - študenti 4. – 5. ročníka
• Ak máš určité skúseností s inhouse poskytovaním právnych služieb (právo obchodných spoločností), je to tvoja výhoda
• Si spoľahlivý a máš výborný zmysel pre detail
• Máš výborné komunikačné a analytické schopnosti a vysokú úroveň komerčného povedomia resp. záujem o túto oblasť
• Máš vysokú mieru integrity

• Práca v moderných priestoroch starého mesta
• Mentoring od skúsenejších kolegov
• Priama spolupráca s medzinárodne skúseným tímom v jednoduchej organizačnej štruktúre
• Intelektuálne intenzívna, ale zábavná práca s praktickým prínosom a dopadom na podnikanie
• Spolupráca s najinovatívnejšími firmami na Slovensku a v Česku
• Rast v rámci tímu na základe kariérneho plánu možný a vítaný
• Možnosť získania full-time pozície po skončení štúdia, VRÁTANE možnosti KONCIPIENTSKEJ PRAXE
• Možné je alternatívne uplatnenie v jednej zo spoločností, ktoré cez Crowdberry získali investičný kapitál
• Flexibilný pracovný čas s príjemným a neformálnym pracovným prostredím

Informácie o výberovom konaní

Ak Ťa naša ponuka zaujala, pošli nám svoj životopis‍:)

Pozn. kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

právo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Skupina Crowdberry www.crowdberry.eu predstavuje moderný investičný ekosystém. Spája súkromný a inštitucionálny kapitál poskytujúci alternatívne nástroje financovania rastu českých a slovenských spoločností a nehnuteľností.

Od svojho vzniku v roku 2015 Crowdberry zafinancovalo viac ako 60 firiem a realitných projektov v celkovom objeme cez 100 miliónov eur. Skupinu tvorí investičná platforma www.crowdberry.eu, kde môžu investori priamo investovať do nimi vybraných príležitostí a rozhodujú o ich zafinancovaní. Súčasťou je aj realitný fond kvalifikovaných investorov CB Property Investors vytvárajúci zmiešané portfólio nehnuteľností s vysokým potenciálom zhodnotenia; ako aj investičné fondy zamerané na podporu mladých slovenských firiem (startupov) v správe CB Investment Management a prostredníctvom CB Espri na podporu podnikov a neziskových organizácií s pozitívny spoločenským vplyvom.

www.crowdberry.eu
www.cbim.sk
www.cbpropertyinvestors.eu

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Maria Glesk
E-mail: poslať životopis
ID: 4825012  Dátum zverejnenia: 7.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 7 EUR/hod.