Koordinátor databázy produktov/ Nákupca - junior - vhodná pozícia aj pre absolventa VŠ

DEXIS SLOVAKIA s.r.o.

Hlavná 1893, Vráble, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
dohodou
900 - 1 100 EUR/mesiacVýška mzdy sa bude odvíjať od zručností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového proaktívneho člena nášho nákupného oddelenia
V našej spoločnosti začneš ako Koordinátor databázy produktov. Keď sa osvedčíš, postupne dostaneš pár dodávateľov a posunieš sa na pozíciu junior Nákupcu. Ďalší rozvoj je len na Tebe a Tvojej šikovnosti.

Ako člen nášho tímu budeš súčasťou spoločnosti v B2B obchode s OOPP, čistiacimi a hygienickými prostriedkami a MRO produktami. Naša spoločnosť DEXIS SLOVAKIA s.r.o, je člen nadnárodnej francúzskej skupiny Descours & Cabaud, ktorá je jedným z najvýznamnejších lídrov v distribúcii osobných ochranných prostriedkov s viac ako 238 ročnou tradíciou a obratom 3,2 miliardy EUR.

Čo budeš u nás robiť?
Plne budeš zodpovedať za správne a úplne vyplnené tovarové a výrobné karty v našom informačnom systéme.

V prípade úspešnej adaptácie Ti môžu byť zverení zaujímaví dodávatelia a Tvojou úlohou bude zabezpečiť nákup prideleného sortimentu v požadovanom termíne, za čo najvýhodnejších podmienok pri udržiavaní optimálnych zásob obchodného tovaru s cieľom plnenia požiadaviek klientov.

Čo Ti ponúkame:
• Skvelý kolektív
• Perspektívne zamestnanie v dynamickom kolektíve vysoko motivovaných expertov
• Intenzívne zaškolenie v ponúkaných produktoch, službách a riešeniach
• Príležitosť k sebarealizácii
• Zázemie a stabilitu renomovanej spoločnosti

Informácie o výberovom konaní

1. kolo zaslanie životopisu v SJ na e-mailová adresu
2. osobný pohovor
3. testy

Iné: Na osobný pohovor budú telefonicky alebo písomne pozvaní len vybraní uchádzači. Uchádzači, ktorí nebudú pozvaní na osobný pohovor do stanoveného termínu ukončenia výberového konania, nepostupujú do ďalšieho kola a nebude im zasielané písomné vyrozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Akého kolegu/kolegyňu hľadáme?
• Človeka s otvorenou mysľou, odhodlaním a chuťou učiť sa nové veci.
• Niekoho, pre koho pojem proklientský nie je len fráza, ale bude ho skutočne zaujímať ako dokáže pomôcť pri zvyšovaní spokojnosti klienta.
Okrem iného by si mal(a) mať:
a. Vyjednávacie schopnosti
b. Vnútornú motiváciu
c. Trestná bezúhonnosť
d. Skúsenosti v oblasti nákupu, logistiky alebo obchodu sú výhodou, nie však nutnosťou.
e. Vhodná pozícia aj pre absolventa. Prax na obdobnej pozícii je výhodou.

Kto sme?
Pomáhame výrobným spoločnostiam zlepšovať ich podnikateľské výsledky, poskytovaním funkčných služieb a riešení v oblasti MRO (všetko pre údržbu a opravy, ložiská, remene...) a OPP (ochranné pracovné prostriedky).
DEXIS SLOVAKIA - člen medzinárodnej skupiny Descours & Cabaud, rodiny DEXIS Vám s pokorou ponúka nadobudnuté skúsenosti a stabilitu. Sme v službách našich zákazníkov viac ako 240 rokov, v 13 krajinách Európy.
Naši odhodlaní experti na Slovensko prinášajú medzinárodné know-how, ale aj veľmi osobný prístup.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3345783  Dátum zverejnenia: 3.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac