Realitný maklér-ka

DOM-REALÍT, s.r.o.

Bratislavský kraj, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ahoj,

Volám sa Radovan Varga a som majiteľom realitnej kancelárie RK DOM-REALÍT pôsobiacej v Bratislavskom kraji. Sme jednou z najlepšie hodnotených RK zákazníkmi.

Momentálne hľadám nových realitných maklérov.

Ak túžiš po maximálnej slobode vo svojej práci v oblasti nehnuteľností, si tu správne.

Mzda je v % z provízie 50-70%

Ak hľadáš prácu realitného makléra, ale:

  • preferuješ flexibilný pracovný čas,
  • nechceš byť viazaný kanceláriou,
  • nechceš tráviť čas vypĺňaním tabuliek,
  • nechceš tráviť čas sedením na poradách
  • uprednostňuješ príjemné pracovné prostredie bez nadmerného byrokratického zaťaženia,

tak si na správnom mieste.

Rozširujeme náš tím o skúsených realitných maklérov aj šikovných začiatočníkov.

Očakávam od teba seriózny prístup k práci a pozitívny postoj, spolu s veselou povahou.

Ak ťa táto ponuka zaujala, neváhaj mi napísať.

S pozdravom,

Radovan Varga

  1. Flexibilný pracovný čas: Ponúkame flexibilný pracovný režim, ktorý ti umožní efektívne zladiť pracovný a súkromný život.

  2. Možnosť práce na diaľku: Máš možnosť pracovať z pohodlia domova alebo z iného miesta, čo ti poskytuje väčšiu slobodu a komfort.

  3. Motivačné provízie: Ponúkame atraktívne motivačné provízie za dosiahnutie a prekročenie cieľov a úspešné transakcie.

  4. Podpora a mentoring: Ponúkame osobný mentoring a podporu od skúsených kolegov, ktorí ti pomôžu rásť a zdokonalovať sa v práci.

  5. Kariérny postup a rozvoj: Ponúkame možnosti kariérneho postupu a rozvoja v rámci realitnej kancelárie RK DOM-REALÍT pre tých, ktorí preukážu potenciál a odhodlanie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Tento text písala UI tak ber s rezervou :), ale je to fajn napísane.

  1. Komunikačné schopnosti: Realitný maklér musí mať silné komunikačné schopnosti, aby efektívne komunikoval s klientmi, vyjednával podmienky a prezentoval nehnuteľnosti.

  2. Emočná inteligencia: Schopnosť porozumieť emóciám klientov, byť empatický a efektívne riešiť konflikty je dôležitá pre úspech v oblasti realitného trhu.

  3. Organizačné schopnosti: Dobrý realitný maklér musí byť schopný spravovať a organizovať svoj čas a úlohy efektívne, aby mohol úspešne riadiť viacero projektov súčasne.

  4. Analytické schopnosti: Schopnosť analyzovať trhové trendy, cenové analýzy a údaje o nehnuteľnostiach je kľúčová pre poskytovanie klientom presných informácií a odporúčaní.

  5. Proaktivita: Schopnosť aktívne hľadať nové obchodné príležitosti, naväzovať kontakty a iniciatívne riešiť problémy je nevyhnutná pre úspech v konkurenčnom prostredí.

  6. Dôveryhodnosť a profesionálne správanie sa: Dôveryhodnosť a profesionálny prístup sú základom dôvery medzi maklérom a klientom a sú kľúčové pre budovanie dlhodobých vzťahov.

  7. Technologická gramotnosť: V dnešnej dobe je dôležité, aby realitný maklér bol schopný efektívne využívať technológie, vrátane softvéru pre správu nehnuteľností, sociálnych médií a online marketingu.

  8. Flexibilita: Schopnosť prispôsobiť sa rýchlo meniacim sa podmienkam trhu a potrebám klientov je kľúčová pre úspech v dynamickom prostredí realitného trhu.

Táto kombinácia osobnostných predpokladov a zručností pomáha realitnému maklérovi budovať úspešnú kariéru a dosahovať výborné výsledky vo svojej práci.

Spoľahlivá realitná kancelária s vysokým hodnotením od klientov.
www.dom-realit.sk
ID: 4796639  Dátum zverejnenia: 31.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac