Pomocný pracovník na zdravotnom úseku

Domov seniorov Lamač

Miesto práce
Na barine 5, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
686,5 EUR/mesiac+ osobný príplatok + mzdová kompenzácia za sťažené podmienky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Upratovanie a udržiavanie hygieny v priestoroch zdravotného úseku podľa potreby, obytných jednotiek klientov a náhodných ľudských výlučkov prípade potreby

5 dní dovolenky naviac, stravovanie na pracovisku - stravné v hodnote 0,90 €; polročné a ročné odmeny; preventívna zdravotná starostlivosť, príspevok na DDS;

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Samostatnosť, bezúhonnosť, empatia, schopnosť pracovať so seniormi

Domov seniorov Lamač je rozpočtová organizácia, ktorej zriaďovateľom je Hlavné mesto SR Bratislava, v zmysle Zákona o sociálnych službách.
V domove poskytujeme starostlivosť občanom, ktorí sú v sociálnej núdzi podľa § 35, zákona č.448/2008 Z.z. a sú poberateľmi starobného dôchodku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3320808  Dátum zverejnenia: 27.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 686,5 EUR/mesiac