Reagujte bez životopisu

Denná sestra

Domov sociálnych služieb Rozsutec

Miesto práce
Furmanská 4, 841 03 Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytuje základnú a neodkladnú pomoc pri stavoch ohrozujúcich zdravie alebo život a postará sa o nevyhnutnú prehliadku lekárom.
Zabezpečuje manažment starostlivosti o zdravie klientov (zdravá výživa, prevencia, zdravotná rehabilitácia.
Kontroluje expiráciu liekov, objednáva, eviduje a vydáva lieky klientov.
Objednáva klientov na odborné vyšetrenia.
Vykonáva ošetrovateľskú starostlivosť a opatrovateľské úkony.
Objednáva prevoz klientov do zdravotníckeho zariadenia.
Sprevádza klientov na odborné vyšetrenia.
Zodpovedá za vedenie predpísanej zdravotnej dokumentácie, denné hlásenia, záznamy.
Pracuje s programom Cygnus.
Všíma si každodenný zdravotný stav klientov.
Komunikuje so sociálnymi pracovníkmi.
Spracúva komplexné ošetrovateľské plány klientov.

K tarifnému platu vyplácame príplatky za sťažené prostredie, príplatok za zmennosť, osobný príplatok a podľa výkonu práce polročné odmeny.
Ďalej ponúkame ubytovanie za výhodnú cenu, rekreačné poukazy, stravné lístky, firemné dni, spoločenské akcie.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

sestra/praktická sestra

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

1

Pozornosť, praktické myslenie, zmysel pre spolupatričnosť, asertivita.

Domov sociálnych služieb Rozsutec - v zriaďovateľskej pôsobnosti Bratislavského samosprávneho kraja. Poskytujeme sociálne služby ľuďom s duševnými poruchami a poruchami správania.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3953108  Dátum zverejnenia: 17.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac