Balič stravy vo FN Trnava

DORA Gastro Slovakia, a. s.

Miesto práce
Trnava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
4,5 EUR/hod.- obedy zdarma - dochádzkový bonus - príspevok na dôchodkové sporenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce

nakladanie a  balenie stravy

Pracovná doba

pri páse od 6,30-8,00h, 10,30-12,00h,15,30-17,00h

pri okienku v jedálni od 11,30-14,00h

Čo ponúkame?

Pravidelnú pracovnú dobu. Urobíte si svoju prácu a odídete s čistou hlavou domov.

Férovú mzdu, ktorá vám vždy príde včas a súhlasí s čiastkou na výplatnej páske.

Všetkým záujemcom vopred ďakujeme za zaslanie životopisov. Odpovedať budeme na zaslané životopisy, ktoré spĺňajú požadované podmienky. Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo očakávame?

Najdôležitejšie je pre nás chuť pracovať. Skúsenosti a vzdelanie v oblasti gastronómie sú ideálne, ale pokiaľ ich nemáte, naučíme vás všetko potrebné.

Sme spoločnosť, ktorá poskytuje stravovacie služby, investuje do nemocničných stravovacích zariadení a dlhodobo ich prevádzkuje. V súčasnosti spravujeme stravovacie zariadenia v nemocniciach v Trnave a Mladej Boleslavi.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Peter Vavrík
Tel.: +421904679109
E-mail: poslať životopis
ID: 4827068  Dátum zverejnenia: 10.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 4,5 EUR/hod.