Poistný matematik (životné poistenie)

DRILL B.S. spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Mzda dohodou, podľa skúseností kandidáta, min.garantovaná mzda 480€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, úspešnú poisťovňu, hľadáme šikovného a zodpovedného kandidáta na pozíciu poistného matematika.
Náplňou práce bude:
- vývoj a zadávanie produktov životného poistenia
- vypracovanie technických popisov pre výpočet sadzieb a rezerv
- testovanie ziskovosti, analýza citlivosti ako aj spätná analýza predpokladov
- ďalšie súvisiace analýzy

Medzi benefity patrí zaujímavá práca v silnej a stabilnej spoločnosti, férový prístup, možnosť sebarealizácie a osobného i profesijného rozvoja.
Taktiež aj:
- 5 dní dovolenky naviac, 4 dni sick days
- cafetéria, občerstvenie na pracovnisku
- zľavy na produkty
- home office
- bonusová schéma
- firemné akcie
- vzdelávanie/ školenia

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poisťovníctvo

Medzinárodná poisťovňa.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Visual Basic - Pokročilý
SQL - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

- zodpovedajúca prax v poisťovni
- zodpovedajúce technické znalosti
- precíznosť a presnosť
- analytické myslenie a aktívny prístup
- záujem a schopnosť sa rozvíjať

DRILL GROUP (DRILL B.S., spol. s r.o., Pro-Temp spol. s r.o., Quicksource spol. s r.o.) ponúka širokú škálu služieb:
- Human Resources Solutions: Executive Search, Recruitment, Contracting & Interim Management, Assessment & Development Centers, HR Processes and Organization Effectiveness Audits, Performance Management, Human Resources Software, Implementation of HR Processes, Company Restructuring, HR Outsourcing, Outplacement, Occupation Safety & Health, Legal Advise.
- Outsourcing of Support Functions: Procurement, Logistics, Office Management, Quality, Safety & Security, Fire Protection, Project Management Office.
- Consulting: Strategy & Business Planning, Restructuring, Change Management, Risk Management, Quality Management, Project Management, Safety & Security

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3411135  Dátum zverejnenia: 5.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Mzda dohodou, podľa skúseností kandidáta, min.garantovaná mzda 480€