Čašník/čka - Villa Rosa

Villa Rosa

Miesto práce

Dunajská Streda

Termín nástupu

Ihneď

plný úväzok

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1 450 EUR/mesiacz toho: základná mzda: 900 €/brutto, variabilná zložka: 300 €/brutto, prémie: 250 €/brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej elegantnej reštaurácie a penziónu v srdci žitného ostrova hľadáme spoľahlivého kolegu/yňu na pozíciu čašníka/čky.

  • vítanie hostí/klientov reštaurácie
  • obsluha hostí/klientov, podľa požiadaviek
  • komunikácia s hosťami/klientmi a príjemný postoj
  • identifikácia potrieb zákazníkov/klientov
  • poskytovanie odporúčania vo výbere jedál/nápojov
  • servírovanie jedál a nápojov v rámci obsluhy
  • udržiavať pozitívne vzťahy s hosťami/klientmi
  • práca s pokladňou (systém ellipse)
  • dodržiavanie hygienických predpisov a interných smerníc reštaurácie
  • pozícia si vyžaduje prácu aj cez víkend (krátky-dlhý týždeň)

  • zľavy na produkty holdingu
  • možnosť pracovať v príjemnom prostredí
  • strava nad rámec zákona

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať v našej spoločnosti, ale v rámci efektívneho náboru, budeme kontaktovať len vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

čašník, cestovný ruch

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

spoľahlivosť
zodpovednosť
zmysel pre estetiku a detail
výborné komunikačné zručnosti
reprezentatívne vystupovanie

Romantická reštaurácia a penzión Villa Rosa sa nachádza v „hlavnom meste“ Žitného ostrova v Dunajskej Strede. Našich návštevníkov láka turistika za termálnou vodou, čistými dunajskými ramenami plnými rýb a množstvom divej zveri v okolitých lesoch. Vďaka blízkosti hraníc tvoria veľkú časť našich hostí turisti z Rakúska a z Maďarska.

Naše hodnoty

  • Stanovujeme si odvážne ciele, odhodlane a vytrvalo hľadáme inovatívne a kreatívne riešenia pre udržateľný rast.
  • S láskou a cťou sa staráme o súčasný a budúci úspech našich regiónov a komunít.
  • Navzájom sa podporujeme a preberáme osobnú zodpovednosť za všetky naše rozhodnutia, činy a kvalitu našej práce

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 4820954  Dátum zverejnenia: 2.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 450 EUR/mesiac