Logo Duvenbeck Slovensko, s.r.o.

Vodič LKW 7,5to - postačuje VP skupina C

Duvenbeck Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
Opletalova 71, 841 07 Devínska Nová Ves
Termín nástupu
dohodou
1 350 - 1 491 EUR/mesiacMožnosť zárobku v priemere 1.491€/brutto: Nástupný plat 1350€/brutto a príplatky v priemere do 120€/brutto. Po 12 mesiacoch plat 1.430€/brutto a príplatky v priemere do 120€/brutto. Po 18 mesiacoch plat 1.491€/brutto a príplatky v priemere do 120€/brutto. - Stravné lístky v hodnote 6€ (doplatok zamestnanca 2,30,-€). - Práca v kmeňovom stave spoločnosti Duvenbeck. - Mzda vyplácaná vždy do 7. dňa v mesiaci. - Nejedná sa o prácu na živnosť. - Odmena za návrhy na zlepšenie do 100€. - Odmena za doporučenie nového kolegu 500€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Odvoz JIT dodávok k zákazníkovi (Trasa CTPark do VW Bratislava - Devínska Nová Ves) cca 4km.

Trvalý pracovný pomer.
Koncoročná omena až do výšky 100% platu.
Doklady a oprávnenia, či ich obnovu pomôžeme zabezpečiť.

Informácie o výberovom konaní

Podmienkou je čistý register trestov,
VP - C,
Kvalifikačná karta vodiča,-pomôžeme zabezpečiť.
Tachografová karta, - pomôžeme zabezpečiť.
Prax vítaná.
Pracuje sa od pondelka do piatku v 12h a 8h pracovnom režime.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2024 (ostáva ešte 18 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technický

Prax na pozícii/v oblasti

vodič sk.C

Počet rokov praxe

2

Spoľahlivosť.

Sme dcérskou spoločnosťou logisticko-prepravnej spoločnosti DUVENBECK a na Slovensku pôsobíme už viac ako 20 rokov. Medzi naše primárne aktivity patrí skladovanie, logistika, špedičná činnosť, výroba automobilových komponentov a nákladná doprava. Pre našich zamestnancov vytvárame komfortné pracovné prostredie a konkurencieschopné platobné podmienky.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4553115  Dátum zverejnenia: 20.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 350 EUR/mesiac